Nikt nie jest naprawdę stracony jeśli był w naszym życiu i kochał nas a my
kochaliśmy jego.Światełko Jaśniutkie zostawiam za wszystkie dni mojej
nieobecności.Odpoczywaj w pokoju P.Kazimierzu ღ❤ ❤️ ღ❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Światełko zapalam dla Pana na dzisiejszą Niedzielę,szept
modlitwy dołączając...do bram Nieba posyłam.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Oczy nasze ciągle jeszcze wypatrują Ciebie..Ale przecież Ciebie nie ma, Ty
już jesteś w Niebie..Niech Ci Tam zawsze słonko świeci i kwitną naszej
pamięci kwiaty..Bądź szczęśliwy, jeszcze się spotkamy!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Na zawsze w naszych sercach :*:*:*:*
Zgłoś SPAM
(*)
Codziennie serca nasze stęsknione, modlitwę i łzy żalu niesiemy bliskim
naszym w darze..Oni wiedzą, jak Ich nam brak..❤ Odpoczywaj w pokoju...❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
(❤)
Gwiazdy na niebie mówią nam, że odszedłeś ich gwiezdnym szlakiem prosto do
Nieba bram...Tam św.Piotr rozliczył z życia Cię, i uchyliwszy wrota, do
wiecznej szczęśliwości zaprosił Cię...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wieczorem siedzimy i patrzymy w niebo, jak uśmiech Wasz kreślimy linie po
gwiazdach. Pada deszcz i mokniemy w nadziei, że kiedyś poznamy Wasz uśmiech,
że poznamy Wasz anielski szept Ukochani
Zgłoś SPAM
A.O
Szczęście, to tylko coś ulotnego - mrok zawsze zdławi słoneczne dni. Choć
czas lekarzem, nic nie uleczy, tęsknoty co w sercach trwa..⊰♥⊱..Pokój
Tobie Kazimierzu na wieki...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"...tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież..." Jest cos, co nikomu
sie nie opiera, Jest pamięć, a ona nie umiera !
Zgłoś SPAM
Urszula
•.˜
ZAPALAM ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI....
˜ •
Zgłoś SPAM
(*)
Odszedłeś na niebiańskie pola wieczności..Ale czasem, gdzieś Twój
kontur przemknie w mroku..Lecz już wiemy, że Cię nie ma, wbrew naszej
woli, że już Ciebie nie zobaczymy i dlatego tak to boli.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy Jest takie miejsce,w
Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy Jest takie miejsce,którego Nie zburzy
żadna zamieć
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie ma tu już żadnej radości,ani uśmiechu...odszedłeś p.Kazimierzu w
Wszechświat daleki...bądż TAM szczęśliwy na wieki.((*))Córce życzę w
dniu Imienin,dużo,dużo zdrowia i obfitych Łask Bożych.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pani Halina najlepsze życzenia imieninowe... wszystkiego dobrego...
Zgłoś SPAM
córka
Tatulku kochany..codziennie patrzę na Twoje uśmiechnięte zdjęcie..i żal na
nowo się w moim sercu budzi..że Ciebie już nigdy nie zobaczę!? Bądź ze
mną, chociaż duchem...♥♥...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Od kiedy odeszliście..to,tak jakby, zgasło słońce na naszym niebie..świat
zakryła smutku mgła..i tylko tęsknota, łzy, wspomnienia, żal..i miłość
do Was, co bez końca trwa...❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.