Wszystko jest wczoraj,wszystko jest dotykiem rąk Twoich.Daleko pofrunął motyl
naszej nadziei.Patrzę w niebo i czekam ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
❤️Światełko otulone cichym szeptem mego serca posyłam...❤️
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bez trwogi, nie bez żalu w nieznane poszedł strony..
Tam, gdzie wieczność przebywa..
I którą chmura pełna tajemnic okrywa..Niech szczęście wieczne będzie Mu
tam dane, na wieki, wieków..amen.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przytulić Was, porozmawiać, chwycić Ukochaną dłoń, nie puszczać z rąk,
usłyszeć choć raz Wasz głos...najprostsze marzenia i najtrudniejsze do
spełnienia Kochani...
Zgłoś SPAM
Urszula
✬
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia
✬
Zgłoś SPAM
A.O
Kazimierzu, Dusza Twa emigrowała, do krainy ducha z więzienia ciała! Ucho
nasze już nie usłyszy dźwięków Twej mowy..Ani śmiechu..A gdy po śmierci,
zapukamy do Ciebie, otwórz nam, prosimy Cię.ڿڰۣڿ[[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
"Zmarli opuszczają nas, ale my ich nie opuszczamy"
H. Sienkiewicz ڿڰۣڿDaj Panie Jego duszy spokój wiecznyڿڰۣڿ ❀ ❤ ❀
ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
…kolejna wylana łza zbyt cicha, by ją usłyszeć… …kolejne kropelki
deszczu, nad zapalonym zniczem… …i nadal nie mogę uwierzyć… wciąż
szukam wśród tłumu Twej twarzy...
Zgłoś SPAM
córcia
Tatulku kochany..rana w moim sercu pomału się goi..lecz nic nie jest w stanie
ukoić mojej tęsknoty..Byłeś mój kochany, wyjątkowy..gdy Ciebie zabrakło,
pozostał tylko smutek...❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
(*)
" PRZECHODNIU
OBYŚ W LUDZKOŚĆ,
JAK TEN ZMARŁY WIERZYŁ.
IDŹ I CZYŃ DOBRY PRZYKŁAD
SERCE TWE OŚMIELI,
LECZ JEŻELI W PRZYSZŁOŚĆ
ZWĄTPIŁEŚ DO KOŃCA
ODEJDŹ, A CIENIEM SWOIM
NIE ZASŁANIAJ SŁOŃCA".Pokój Ci.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Moja pamięć i modlitwa,życia Ci nie zwróci,lecz może
światełkiem Twej drogi się stanie i zaprowadzi Cię do Nieba...na wieczne TAM
spoczywanie.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Niech Ci w raju dobrze będzie, niech Maryja z aniołkami w opiece Cię mają..A
Bóg da Tobie światłość i miłość, żebyś w ich cieple się
grzał...♥..((*))..♥
Zgłoś SPAM
A.O
Skończyłeś wędrówkę szlakiem ziemskiej drogi, niech Bóg przyjmie Twą
duszę na Niebieskie Progi. Za tych co się modlą do Boga za Ciebie, uproś
łaski wszelkie...(((*)))
Zgłoś SPAM
(❤)
Będziesz zawsze dla nas wspomnieniem najmilszym..Bóg Cię powołał do swojej
krainy.. musiałeś iść, bo już pora była, a Ty posłuszny woli Ojca swego,
poszedłeś do niego...[*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pana Panie Kazimierzu smutne lipcowe światełko...
Zgłoś SPAM
znajoma
Zawsze byłeś p.Kazimierzu i jesteś nadal w mojej pamięci..pamiętam Twój
uśmiech serdeczny, żarty i taki dystans do siebie..Bądź szczęśliwy tam,
gdzie jesteś..spotkamy się może kiedyś jeszcze..ღ
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
..ڰۣڿ❤️ڰۣڿ Tatku kochany, wszystkie chwile nasze wspólne, zapisane w
pamiętniku serca mego..Tak trudno mi żyć bez Ciebie..Na mogile Waszej piękne
kwiaty, znicze i moje łzy..ڰۣڿ Śpij spokojnie..❤️ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
PS.
Halinko,dziękuje bardzo droga moja,za pamięć o Kati i zapalone dla niej
światełka.
Pozdrawiam serdecznie życząc spokojnego nadchodzącego tygodnia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.