Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
568508
Zapalone ponad rok temu
Mama Katrin
Wszystko jest wczoraj,wszystko jest dotykiem rąk Twoich.Daleko pofrunął motyl naszej nadziei.Patrzę w niebo i czekam ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️Światełko otulone cichym szeptem mego serca posyłam...❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bez trwogi, nie bez żalu w nieznane poszedł strony.. Tam, gdzie wieczność przebywa.. I którą chmura pełna tajemnic okrywa..Niech szczęście wieczne będzie Mu tam dane, na wieki, wieków..amen.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przytulić Was, porozmawiać, chwycić Ukochaną dłoń, nie puszczać z rąk, usłyszeć choć raz Wasz głos...najprostsze marzenia i najtrudniejsze do spełnienia Kochani...
Zgłoś SPAM
Urszula
✬ Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych sercach i wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego istnienia ✬
Zgłoś SPAM
A.O
Kazimierzu, Dusza Twa emigrowała, do krainy ducha z więzienia ciała! Ucho nasze już nie usłyszy dźwięków Twej mowy..Ani śmiechu..A gdy po śmierci, zapukamy do Ciebie, otwórz nam, prosimy Cię.ڿڰۣڿ[[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
"Zmarli opuszczają nas, ale my ich nie opuszczamy" H. Sienkiewicz ڿڰۣڿDaj Panie Jego duszy spokój wiecznyڿڰۣڿ ❀ ❤ ❀ ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
…kolejna wylana łza zbyt cicha, by ją usłyszeć… …kolejne kropelki deszczu, nad zapalonym zniczem… …i nadal nie mogę uwierzyć… wciąż szukam wśród tłumu Twej twarzy...
Zgłoś SPAM
córcia
Tatulku kochany..rana w moim sercu pomału się goi..lecz nic nie jest w stanie ukoić mojej tęsknoty..Byłeś mój kochany, wyjątkowy..gdy Ciebie zabrakło, pozostał tylko smutek...❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
(*)
" PRZECHODNIU OBYŚ W LUDZKOŚĆ, JAK TEN ZMARŁY WIERZYŁ. IDŹ I CZYŃ DOBRY PRZYKŁAD SERCE TWE OŚMIELI, LECZ JEŻELI W PRZYSZŁOŚĆ ZWĄTPIŁEŚ DO KOŃCA ODEJDŹ, A CIENIEM SWOIM NIE ZASŁANIAJ SŁOŃCA".Pokój Ci.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Kazimierzu!Moja pamięć i modlitwa,życia Ci nie zwróci,lecz może światełkiem Twej drogi się stanie i zaprowadzi Cię do Nieba...na wieczne TAM spoczywanie.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Niech Ci w raju dobrze będzie, niech Maryja z aniołkami w opiece Cię mają..A Bóg da Tobie światłość i miłość, żebyś w ich cieple się grzał...♥..((*))..♥
Zgłoś SPAM
A.O
Skończyłeś wędrówkę szlakiem ziemskiej drogi, niech Bóg przyjmie Twą duszę na Niebieskie Progi. Za tych co się modlą do Boga za Ciebie, uproś łaski wszelkie...(((*)))
Zgłoś SPAM
(❤)
Będziesz zawsze dla nas wspomnieniem najmilszym..Bóg Cię powołał do swojej krainy.. musiałeś iść, bo już pora była, a Ty posłuszny woli Ojca swego, poszedłeś do niego...[*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pana Panie Kazimierzu smutne lipcowe światełko...
Zgłoś SPAM
znajoma
Zawsze byłeś p.Kazimierzu i jesteś nadal w mojej pamięci..pamiętam Twój uśmiech serdeczny, żarty i taki dystans do siebie..Bądź szczęśliwy tam, gdzie jesteś..spotkamy się może kiedyś jeszcze..ღ
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
..ڰۣڿ❤️ڰۣڿ Tatku kochany, wszystkie chwile nasze wspólne, zapisane w pamiętniku serca mego..Tak trudno mi żyć bez Ciebie..Na mogile Waszej piękne kwiaty, znicze i moje łzy..ڰۣڿ Śpij spokojnie..❤️ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
PS. Halinko,dziękuje bardzo droga moja,za pamięć o Kati i zapalone dla niej światełka. Pozdrawiam serdecznie życząc spokojnego nadchodzącego tygodnia.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1884   1885   1886   ...   3048   3049    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012