Nie czekaj nie odpowie Ci nikt Tylko lekko zaszumi w pokoju wiatr Poczujesz ten
delikatny Jego zapach i usłyszysz Jego cichy śmiech Pomyśl o Nim i uwierz On
wciąż koło Ciebie jest
Zgłoś SPAM
(❤)
❤ Zachowamy wspomnienia o Tobie, do końca naszego życia..Bo byłeś
wyjątkowy, tak pięknie i długo żyłeś..Wypełniłeś dobrze swoją misję
na ziemi..Teraz we wspomnieniach żyjesz..❤
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
(*)
"Na fotografii ciągle żyją bliscy..
Ich twarze nadal jasne, a oczy uśmiechnięte..
Odeszli całkiem wszyscy..
Wspomnienia zostawiając niczym relikwie święte..."
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Dusza nie znałaby tęczy,gdyby oczy nie znały łez.“ John V. Cheney
♥♥♥ Światełko dla Pana...Odpoczywaj w spokoju,drogi Panie
Kazimierzu..♥♥♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
O Boże miłosierny, do twoich bram przychodzi dusza, daj pokój duszy
wiernej...♥...Bo ona, po wielu życiowych zawiłych ścieżka, chce w ciszy
odpocząć...(❤️)
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko na Boże Ciało.
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
(❤)
──═ڿڰۣڿ❤️ڿڰۣڿ═──Przygarnął Ciebie Chrystus
uwielbiony..Niech On zaprowadzi Ciebie do Królestwa
Światła..──═ڿڰۣڿ❤️ڿڰۣڿ═──
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W rozpędzonym czasie rozsypują się dni jak perły z pękniętego
sznura...wyciągamy ręce, chcemy zatrzymać dzień, noc, chwilę by choć raz
jeszcze dotknąć i przytulić...Aniołki Nasze
Zgłoś SPAM
A.O
Iskierki w Twych oczach już nie zapala się, pozostały
wspomnienia...przeplecione chwilami żalu i nostalgii...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Już opuściłaś tę łez dolinę, tam wieczny spokój czeka na Ciebie. Niechaj
Cię przyjmie w swoja gościnę Bóg z aniołami i święci w niebie...
światełko na Boże Ciało...
Zgłoś SPAM
córka
Poszłam dzisiaj do Ciebie..Tak mi smutno Tatusiu,chciałabym być z
Tobą,niekoniecznie w Niebie.Ty w niebo nie wierzyłeś,więc pewnie go nie
ma.Przecież niebo, jest w sercu każdego dobrego człowieka..
Zgłoś SPAM
(*)
♥ Odszedłeś ścieżką wieczności do nieśmiertelności..Zamknęły się
bramy Nieba, Bóg powiedział: mój jest na wieki...♥
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Światełko pamięci w Boże Ciało
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Odpoczywaj w światłości wiecznej
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
I ujrzałeś nowe pola i lasy i ogrody pełne kwiatów..Bo ten świat nowy, jest
piękny, kolorowy..Odpoczywaj w nim z radością..My, wspominamy Cię z
miłością..♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.