Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
568177
Zapalone ponad rok temu
mama Sebastiana
Nie czekaj nie odpowie Ci nikt Tylko lekko zaszumi w pokoju wiatr Poczujesz ten delikatny Jego zapach i usłyszysz Jego cichy śmiech Pomyśl o Nim i uwierz On wciąż koło Ciebie jest
Zgłoś SPAM
(❤)
❤ Zachowamy wspomnienia o Tobie, do końca naszego życia..Bo byłeś wyjątkowy, tak pięknie i długo żyłeś..Wypełniłeś dobrze swoją misję na ziemi..Teraz we wspomnieniach żyjesz..❤
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
(*)
"Na fotografii ciągle żyją bliscy.. Ich twarze nadal jasne, a oczy uśmiechnięte.. Odeszli całkiem wszyscy.. Wspomnienia zostawiając niczym relikwie święte..."
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Dusza nie znałaby tęczy,gdyby oczy nie znały łez.“ John V. Cheney ♥♥♥ Światełko dla Pana...Odpoczywaj w spokoju,drogi Panie Kazimierzu..♥♥♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
O Boże miłosierny, do twoich bram przychodzi dusza, daj pokój duszy wiernej...♥...Bo ona, po wielu życiowych zawiłych ścieżka, chce w ciszy odpocząć...(❤️)
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko na Boże Ciało.
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
(❤)
──═ڿڰۣڿ❤️ڿڰۣڿ═──Przygarnął Ciebie Chrystus uwielbiony..Niech On zaprowadzi Ciebie do Królestwa Światła..──═ڿڰۣڿ❤️ڿڰۣڿ═──
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W rozpędzonym czasie rozsypują się dni jak perły z pękniętego sznura...wyciągamy ręce, chcemy zatrzymać dzień, noc, chwilę by choć raz jeszcze dotknąć i przytulić...Aniołki Nasze
Zgłoś SPAM
A.O
Iskierki w Twych oczach już nie zapala się, pozostały wspomnienia...przeplecione chwilami żalu i nostalgii...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Już opuściłaś tę łez dolinę, tam wieczny spokój czeka na Ciebie. Niechaj Cię przyjmie w swoja gościnę Bóg z aniołami i święci w niebie... światełko na Boże Ciało...
Zgłoś SPAM
córka
Poszłam dzisiaj do Ciebie..Tak mi smutno Tatusiu,chciałabym być z Tobą,niekoniecznie w Niebie.Ty w niebo nie wierzyłeś,więc pewnie go nie ma.Przecież niebo, jest w sercu każdego dobrego człowieka..
Zgłoś SPAM
(*)
♥ Odszedłeś ścieżką wieczności do nieśmiertelności..Zamknęły się bramy Nieba, Bóg powiedział: mój jest na wieki...♥
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Światełko pamięci w Boże Ciało
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Odpoczywaj w światłości wiecznej
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
I ujrzałeś nowe pola i lasy i ogrody pełne kwiatów..Bo ten świat nowy, jest piękny, kolorowy..Odpoczywaj w nim z radością..My, wspominamy Cię z miłością..♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1895   1896   1897   ...   3048   3049    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012