|
|
♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥
* 05.11.1914 + 14.09.2012
Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski, woj. mazowieckie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 568579
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
córka
|
|
Tatulku..Jesteś już prawie
Tuz..tuż..na granicy snu
A moje serce rozedrgane
A moje serce płaczące
Pamiętające każdą chwilę
Tych strasznych dni...
|
Zgłoś SPAM
 |
córka
|
Cisza straszna i ta myśl jedna o Tobie... Tyle się zmieniło Tato Pustką wieje w domu Nie ma już pomidorów na balkonie Twój fotel tęskni za Tobą... Dobrzy, kochani ludzie Odeszli z tego świata... Bardzo mi Ciebie brak Tato... ❤️
|
Zgłoś SPAM
 |
[']
|
|
💕🌿🍒🌿💕🌿🍒🌿💕🌿🍒🌿
Nikt nie zna czyjegoś bólu
Nikt nie wie,jaki jest samotny
Gdy odchodzi szczęście
Pustka wszechobecna...i
Smutek wdziera się do serca...
💕🌿🍒🌿💕🌿🍒🌿💕🌿🍒🌿
|
Zgłoś SPAM
 |
ku pamięci
|
|
I pozostał tylko ślad..
Tego, co nie powróci już...
A w sercach wieczny żal...
Za Tobą, Kazimierzu
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
|
Zgłoś SPAM
 |
(*)
|
|
Tak cicho cierpiałeś
tak cicho...
Tak chciałeś zabrać ze sobą,
te wszystkie bóle do nieba...
Tak cicho odszedłeś do Ojca,
tak cicho...
Jakbyś chciał dać nadzieję,
dla Tych co pójdą za Tobą...
|
Zgłoś SPAM
 |
(*)
|
|
🌿🌿🌿
Żyjesz w naszych sercach...
Ono pamięta Tych,
którzy są godni
PAMIĘCI...
🌿🌿🌿
|
Zgłoś SPAM
 |
znajoma
|
|
Uśmiech jest lekarstwem na wiele życiowych klęsk,
ale tutaj nawet on nie poradzi nic,
bo tęsknoty i żalu nic nie jest w stanie złagodzić,
gdy odchodzi, na zawsze, kochany KTOŚ.
|
Zgłoś SPAM
 |
(*)
|
|
╲╭┓🌿🌷
╭ 💕´¨) •*´¨)
┗╯╲ .¸.•*´¨) 🌿🌷
(.¸.•´ (¸.• ` ♡ ⁀⋱‿✫ ♡💞♡🌿🌷
♡💞♡🌿
Bo żyć, to nie znaczy być
Ale pozostawić coś w sercach
|
Zgłoś SPAM
 |
ku pamięci
|
|
Czysta dusza jest jak piękna perła. Dopóki jest ukryta w muszli na dnie morza, nikt nie myśli, aby ją podziwiać, ale jeżeli wydobędziecie ją na słońce, jaśnieje i przyciąga wzrok: tak jest z czystą duszą, która ukryta przed oczyma świata, pewnego dnia zajaśnieje przed Aniołami w słońcu wieczności. - Św. Jan Maria Vianney
|
Zgłoś SPAM
 |
[']
|
|
☆.¸.••.¸ღ¸☆.¸.••.¸ღ¸
Nic dwa razy się nie zdarza
Życie człowieka też się kończy
I pozostaje żal na całe życie
I nie rekompensują tego wspomnienia...
☆.¸.••.¸ღ¸☆.¸.••.¸ღ¸
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|