|
|
♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥
* 05.11.1914 + 14.09.2012
Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski, woj. mazowieckie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 568589
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
córka
|
|
___♥•.,
__(¯`•´¯)♥
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ ____♥____
Gdziekolwiek byś nie był,
moje myśli Cię odnajdą,
i choć moje oczy Ciebie nie zobaczą,
to moja pamięć Cię nie zapomni...
Kochany Tatuniu...
|
Zgłoś SPAM
 |
córka
|
|
Kochany, usłyszysz moją tęsknotę
w biciu serca i każdym oddechu.
Tyle słów niewypowiedzianych,
całe Twoje długie życie to zbyt mało...
piątek 14.32
|
Zgłoś SPAM
 |
[']
|
|
„Rozstanie pełne smutku i łez...
z nadzieją czekamy na ponowne spotkanie”
|
Zgłoś SPAM
 |
[']
|
Niech pamięć trwa... Jesteś, jak wiatr.. Nie widać Ciebie, Ale Jesteś... ______███ ███▓▓▒░✿ _____█████ █████▓▓▒░✿ ______█████████▓▓▒░✿ ________██████▓▓▒░✿ __________███▓▓▒░✿ _______░░(¯`v´¯)░✿ ______░░(¯`[█]´¯)✿ _░░(¯`v´¯)(_.^._)░✿ ░░(¯`[█]´¯)░✿ __░(_.^ ._)░✿ ●═══════ღ PAMIĘTAMY ღ═══════●
|
Zgłoś SPAM
 |
córka
|
|
A Ty Tatulku wspieraj mnie
Tak jak robiłeś to na ziemi
Bo wiesz, teraz już nikt
Więc tylko TY! Pomożesz mi
Ja wiem, ze będziesz przy mnie
Kochany...
|
Zgłoś SPAM
 |
(*)
|
|
Gdy ogarnia cię smutek i rezygnacja, Gdy wolno goją się rany, Gdy zacierają się dawne dobre wspomnienia, Gdy nadzieja na lepsze jutro gdzieś daleko ucieka... Nie poddawaj się, bo smutek chce wszystko zniszczyć, co było piękne.
|
Zgłoś SPAM
 |
(❤)
|
|
░░▀▀░▀▀░░
░▀▀▀▀▀▀▀░
░░▀▀▀▀▀░
░░░▀▀▀░
░░░░▀░
PAMIĘTAMY...
W SERCACH NASZYCH JESTEŚ NA ZAWSZE....
8 jesień bez Ciebie...(❤)
|
Zgłoś SPAM
 |
ku pamięci
|
|
🌹🌹🌹💝🌹🌹🌹((*))🌹🌹🌹💝🌹🌹🌹
Nic nie będzie już tak samo
Nic nie będzie już radośnie
Wasze życie się skończyło
A my trwamy w tęsknocie...
🌹🌹🌹💝🌹🌹🌹((*))🌹🌹🌹💝🌹🌹🌹
|
Zgłoś SPAM
 |
Dorota
|
|
,, I chociaż wokoło gasły
wszystkie światła,
w otchłaniach ciemności
palił się jeszcze we mnie
płomyk nadziei
silniejszy niż śmierć''
Don Adalberto
|
Zgłoś SPAM
 |
córka
|
Tatusiu...to był piątek, wtedy otworzyły się dla Ciebie śmierci wrota...14.32 ❤ >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> "Jutro popłyniemy daleko, jeszcze dalej niż te obłoki, pokłonimy się nowym brzegom, odkryjemy nowe zatoki; nowe ryby znajdziemy w jeziorach, nowe gwiazdy złowimy w niebie, popłyniemy daleko, daleko, jak najdalej, jak najdalej przed siebie..." K.I.Gałczyński
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|