Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
383946
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕°☀ .Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg pozwala nam tu żyć.◕°☀◕°☀. Światełko i modlitwę zostawiamy.◕°☀◕°☀. Odpoczywaj w pokoju.◕°☀◕°☀
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ I ZAPALONE ŚWIATEŁKA MOJEMU SYNKOWI ORAZ ZA WSPÓLNE TRWANIE PRZY NASZYCH BLISKICH.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jak struna gitary gdzieś zagra w oddali, a potem umilknie, choć drga. Tak ból za serce ściska bo Ciebie brak. Można odejść na zawsze. By stale być blisko.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Wszystko się kończy Wszystko przeminie I sen się przerwie Słodkie marzenie Lecz coś jest w duszy Co nigdy nie minie I wciąż trwać będzie Tym jest wspomnienie... Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
(*)*)*)Światełko i modlitwę zostawiam Ci Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każdym promieniem słońca Was całuję, a deszczem zmywam łzy, patrzę na Was i jestem w oczach Waszych miłością, której nie zmieni nic....
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Światełko pamięci na dzisiejszy słoneczny dzień [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ W ZADUMIE I CISZY..W PAMIĘCI I MODLITWIE...JESTEŚ ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
mama
Każda kochająca matka zrozumie inną, która straciła swoje najdroższe dziecko. Tadziuniu nie mogę żyć bez Ciebie !Ty powinieneś palić mi znicz a nie ja Tobie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w sercach naszych na zawsze (°)(♥)(°)Światełko i modlitwę zostawiamy(°)(♥)(°)Bądźcie szczęśliwi w raju(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bądżcie szczęśliwi, gdziekolwiek Jesteście chociaż serca nasze krwawiące....i Bądżcie wolni Kochani....z góry przesyłajcie uśmiechów tysiące....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Okropna jest tęsknota,Gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka,Gdy serce jest zawsze przy Tobie, A nie wiem jak droga daleka....⋱(❤)⋰░░░░ Światełko otulone ciepłą Modlitwą....⋱(❤)⋰░░░░
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Modlitwa i Tysiące światełek i promieni słońca, niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez końca.... ….ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣڿ …… ....`•.¸.•´ (¨`•♥•´¨)….ڿڰۣڿ SPOCZYWAJ W POKOJU.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjasniejsze lampeczki w ten smutny kolejny dzień, dla Ciebie Tadziu Kochany ...[*]...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE TADZIU NIECH ZAWSZE SIĘ PALI.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko i modlitwę zostawiamyڰۣڿ☻ ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Odpoczywaj w spokoju ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
Beata s.śp.p. Huberta Z.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1902   1903   1904   ...   1939   1940    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
grażyna wójcik
02.11.2014
 
-
Ceremonię prowadził
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy