Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
383929
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć jeden znak we śnie, że jest Wam dobrze i że czekacie....Ukochani....
Zgłoś SPAM
mama ,tata,babcia,brat
"Otocz pomocą serca cierpiące, które przeszywa ból, wlej w nasze dusze łaski kojące"i do serca Swego Matko Nasza Tadzia tul
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
A choć Twój płomień życia zgasł,to myśli o Tobie, są w nas...Modlitwa i światełko Pamięci!.Wieczne odpoczywanie racz dać Panie,a światłość wiekuista niechaj Ci świeci ♥ ▒ ❤ ▒♥ ▒ ❤ ▒♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Tadziu Kochana ...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☾●✽●☽(▒ ❤ ▒)☾●✽●☽Tylko miłość potrafi zatrzymać czas ☾●✽●☽ (▒ ❤ ▒)☾●✽●☽ Światełko i modlitwę zostawiamy☾●✽●☽(▒ ❤ ▒)☾●✽●☽ Tęsknimy ☾●✽●☽(▒ ❤ ▒)☾●✽●☽
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Dobranoc!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak na deszczu łza, cały ten swiat, bez Was Ukochane Aniołki , nie znaczy nic.....czuwaj Tadziu nad swoim Synkiem, na pewno brakuje mu Taty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...Ci co odeszli żyją wciąż w naszej zadumie,a w niej ból i rozpacz ukrywa każdy jak umie...⋱(❤)⋱(❤)⋰⋰Niech płonie światełko pamięci.⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰ Żyj Życiem Wiecznym... ⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Dla Ciebie Tadziu •♥•´¯)                 `•.,(¯`•♥•´¯)          `•.,(¯`•♥•´¯)                        Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą.{{{♥}}}
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie,dlaczego ni możesz cieszyć się tutaj z nami z sukcesów twojego synka i jego imienin? Niech Bóg da Ci radość po tamtej stronie życia, nam pozostały tylko łzy
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie mogę zapomnieć o tym co było. To wszystko brutalnie się zakończyło. Me serce pękło, zostały wspomnienia. W gruzy popadły wszystkie marzenia. Me oczy zapłakane,czy kiedyś płakać przestanę.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy [[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
mama śp.RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
,,Wspomnieniem się tylko żyje,uśmiecha się człowiek lub smuci,lecz to co w życiu mineło niestety- już nigdy nie wróci" Modlitwę i światełko naszej pamięci dla Ciebie Tadziu ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Tysiące Światełek i Modlitwa za wszystkie dni naszej nieobecnoźci.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Otaczajcie nas Swoimi pięknymi , cudownymi , ciepłymi skrzydełkami Aniołki....potrzebujemy siły i wiary, że tak musi być.....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Moja rozpacz jest wielka jak morze i ciąży mi niczym ogromny głaz.I choć wiem, że to nic nie pomoże marzę o tym by móc cofnąć czas...Modlitwa i Światełko Pamięci Żyj Życiem Wiecznym Aniołku ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1903   1904   1905   ...   1939   1940    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
grażyna wójcik
02.11.2014
 
-
Ceremonię prowadził
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy