Choć jeden znak we śnie, że jest Wam dobrze i że czekacie....Ukochani....
Zgłoś SPAM
mama ,tata,babcia,brat
"Otocz pomocą serca cierpiące, które przeszywa ból, wlej w nasze dusze
łaski kojące"i do serca Swego Matko Nasza Tadzia tul
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
A choć Twój płomień życia zgasł,to myśli o Tobie, są w nas...Modlitwa i
światełko Pamięci!.Wieczne odpoczywanie racz dać Panie,a światłość
wiekuista niechaj Ci świeci ♥ ▒ ❤ ▒♥ ▒ ❤ ▒♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Tadziu Kochana ...[*]...
Jak na deszczu łza, cały ten swiat, bez Was Ukochane Aniołki , nie znaczy
nic.....czuwaj Tadziu nad swoim Synkiem, na pewno brakuje mu Taty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...Ci co odeszli żyją wciąż w naszej zadumie,a w niej ból i rozpacz ukrywa
każdy jak umie...⋱(❤)⋱(❤)⋰⋰Niech płonie światełko
pamięci.⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰ Żyj Życiem Wiecznym... ⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Dla Ciebie Tadziu
•♥•´¯)
`•.,(¯`•♥•´¯)
`•.,(¯`•♥•´¯)
Modlitwa i Światełko pamięci
otulone miłością i tęsknotą.{{{♥}}}
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie,dlaczego ni możesz cieszyć się tutaj z nami z sukcesów twojego
synka i jego imienin? Niech Bóg da Ci radość po tamtej stronie życia, nam
pozostały tylko łzy
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie mogę zapomnieć o tym co było.
To wszystko brutalnie się zakończyło.
Me serce pękło, zostały wspomnienia.
W gruzy popadły wszystkie marzenia.
Me oczy zapłakane,czy kiedyś płakać przestanę.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie
wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy
[[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
mama śp.RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
,,Wspomnieniem się tylko żyje,uśmiecha się człowiek lub smuci,lecz to co w
życiu mineło niestety- już nigdy nie wróci" Modlitwę i światełko
naszej pamięci dla Ciebie Tadziu ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Tysiące Światełek i Modlitwa za wszystkie dni naszej nieobecnoźci.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Otaczajcie nas Swoimi pięknymi , cudownymi , ciepłymi skrzydełkami
Aniołki....potrzebujemy siły i wiary, że tak musi być.....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Moja rozpacz jest wielka jak morze i ciąży mi niczym ogromny głaz.I choć
wiem, że to nic nie pomoże marzę o tym by móc cofnąć czas...Modlitwa i
Światełko Pamięci Żyj Życiem Wiecznym Aniołku ♥ (*) ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.