Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

 
Licznik odwiedzin strony
108449

 
Popielec 5 marca 2014 roku, posypani popiołem w kościele, dostaliśmy zaraz potem straszliwy telefon z Lublina o śmierci naszego najdroższego dziecka."Prochem jesteś i w proch się obrócisz, ale Pan Cię
wskrzesi w dniu ostatecznym.""Dopiero żyć zaczniesz, gdy umrzesz kochając.
Mój krzyz co przyszedł z niewidzialnej strony
wie, że wszystko wydarzyc sie może
choćby nie chciał tego..."ks.J.TwardowskiTadeusz Wójcik, nasz ukochany syn,  był wszechstronnie uzdolnionym człowiekiem. Ukończył Liceum Ogólnokształcące im.Wł. Jagiełły w Krasnymstawie i jednocześnie szkołę muzyczną z wyróżnieniem. W wieku 14 lat założył zespół muzyczny Angel i przez 10 lat grał na instrumentach klawiszowych i akordeonie. Ukończył również z wyróżnieniem Politechnikę Lubelską na kierunku marketing i zarządzanie. Ostatnie 5 lat pracował na stanowisku kierownika działu informatycznego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie. Wprowadził tam nowoczesny system informatyczny i był oceniany w mieście jako jeden z lepszych informatyków. Potrafił wykonywać wszelkie prace remontowe w domu. Był sumienny, obowiązkowy, solidny, życzliwy i pomocny wielu ludziom. Jego niespodziewane odejście wywołało szok i ból nie tylko rodzicom, bratu i babci, ale również współpracownikom, znajomym, dalszej rodzinie. Osierocił 7letniego synka. Niech jego dobre czyny pozostaną w pamięci wszystkich, a miłosierny Bóg przyjmie go do królestwa niebieskiego.
Dziękujemy Bogu za Twoje życie Tadziu,dobro,uśmiech,pomoc.Niech Bóg miłosierny wynagrodzi Twoje dobre serce.

Spoczywaj w pokoju wiecznym [*]

"Wszystko się skończy na tej łez dolinie

I łzy przepłyną i ból ustaje

Jedno tylko nie zginie

Miłość ku Tobie Panie" św.Faustyna

Nasz ból Synku nigdy nie minie, ale mamy nadzieję, że w krzyżu cierpienie, w krzyżu zbawienie i spotkamy się kiedyś po drugiej stronie życia.Nigdy nie umiera ten ,kto był kochany !

 

Ojcze Św.Janie Pawle II, Twój portret zabrał Tadzio na tamten świat,wstaw się za nim do Boga miłosiernego

Tadzio miał w życiu wiele zainteresowań. Nauczył się czytać płynnie już w wieku 4 lat przy okazji oczekiwania w długich kolejkach w sklepach spożywczych, w czasach, gdy były puste półki ,a trzeba było spędzać czasem godziny, aby coś kupić z żywności. Od tamtej pory "połyka" wprost książki, aż do momentu, gdy pojawiły się dwie jego kolejne pasje: matematyka i muzyka. Rozwiązywał namiętnie zadania matematyczne z babcią Janusią, którą bardzo kochał. Został laureatem olimpiady matematycznej, chemicznej i fizycznej w szkole podstawowej. W liceum, jako jedyny w klasie matematyczno-fizycznej, zdał maturę z matematyki na szóstkę. W szkole podstawowej i liceum otrzymywał zawsze świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. Dzięki temu dostał się bez egzaminu na modny w 1995 r. nowy kierunek studiów: marketing i zarządzanie, który również ukończył z wyróżnieniem. Niestety był zbyt dobry i łagodny, wolał sam pracować niż kierować innymi. Już w szkole podstawowej zainteresował się też informatyką, wszak nowoczesne keybordy, ktore kupował z własnych oszczędności, wymagały wiedzy informatycznej. Był w tej dziedzinie genialnym samoukiem, bo wiedzę informatyczną poszerzał ciągle samodzielnie aż do chwili, gdy był w stanie rozwiązać dany problem. Potrafił reperować bratu komputer na odległość. Od dziadzia Stasia zaczerpnął miłość do muzyki. Grał w szkole muzycznej, a potem w zespołach na akordeonie,klawiszach i gitarze.Spędzał całe dnie na przygotowywaniu repertuaru na dyskoteki.Był w tym, jak i we wszystkim, co robił,skrupulatny i sumienny. Nie zapomnimy jego wykonania profesjonalnego "Polki dziadek".W czasach młodości był radosny i szczęśliwy. I taki niech pozostanie w naszej pamięci.


"Tułaczka moja już dobiegła kresu
Dla moich oczu słońce ziemi zgasło
W Tobie mój Panie znajdę pokój wieczny


Ty będziesz dla mnie niegasnącym światłem"

 "Można odejść na zawsze, by stale być blisko ."ks.J.Twardowski 
 
obrazek

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Małgorzata Rzepecka
2020-10-13
Bardzo dziękuję Pani Grażynko za dobre słowa, jest mi ogromnie ciężko, straciłam już całą najbliższą rodzinę, samotność jest straszna....dookoła tyle złego, a jeszcze ludzie dla siebie są tacy okrutni i nie potrafią docenić dobra, które ich spotyka...dziękuję za wspólne czuwanie, serdecznie pozdrawiam, życzę zdrowia i siły....
MAMA ŚP.ROBERTA N.
2020-04-06
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️
**** ANIOŁKU ****
Światełka na dzisiejszy dzień
Zapalam dla Ciebie Aniołku...
A ich blask niech rozświetla
Tobie drogę do Nieba...
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️
**MOJA PAMIĘĆ**
Józek Marchewczyk
Urodziny
2020-02-29
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich... Tadziu, najjaśniejsze światełko urodzinowe... pamiętam...
Józek Marchewczyk
5. Rocznica...
2019-03-05
... Ocalić od zapomnienia... Śpij spokojnie Tadziu... Opiekuj się swoimi Rodzicami,synkiem, bratem...
Wojtek mąż Krysi Mokros bliski Ewelinki Skwary
2018-12-06
Po śmierci kochanych Bliskich odczuwamy ich obecność, ale bariery życie -śmierć jako zwykli ludzie nie potrafimy przekroczyć. Dlatego tak tęsknimy za nimi. Tadziu Ty jesteś zawsze wśród nas.Cieszysz się i smucisz razem z nami, ale nie możesz rozproszyć tej mgły, która nas dzieli.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
BOŻE NARODZENIE --24-25-26 XII.2020r.
❤️⭐❤️⭐❤️Niech aniołowie śpiewają Ci pieśń, niech Bóg otworzy Ci drzwi do raju, niech nasze modlitwy pomogą Ci spać spokojnie, niech pamięć o Tobie będzie w naszych sercach .❤️⭐❤️⭐❤️ Zapalam Ci najjaśniejsze Bozonarodzeniowe światełka pamięci, kochany Tadziu ... H.Dobrońska 🎄⭐🌲⭐🌲⭐🎄
Halina Dobrońska
Pamiętam ostatnie szczęśliwe Boże Narodzenie 2008 r .Byłeś Tadziu z całą rodziną, rodzice, brat, babcia Basia i Janusia.Wielka radość i śpiew.A ostatnie nasze wspólne przed twoim odejściem 2013. Grałeś kolędy, śpiewaliśmy i nawet nie przeczuwaliśmy, że w następną wigilię nie połamiemy się opłatkiem. Przeżyła to tylko babcia Basia i jak okrutnie cierpiała kolejne 4 lata na ciele i na duszy. Nie ma już jej, zawalił się szczęśliwy wielopokoleniowy dom pełen szacunku wzajemnego.Został tylko album ze zdjęciami i Twoje nagrania. Odszedłeś "boso" jak w tej piosence, nie zabrałeś nic.
mama
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
https://www.youtube.com/watch?v=DZGpRDbpDn8
ten filmik dedykuje tym co stracili bliską osobę
Dodaj plik audio lub video   |   Wszystkie pliki audio i video
Opcje strony:
Zdjęcia
Chwila odpoczynku w pracy
w swoim mieszkaniu w Lublinie
konkurs piosenki w liceum
spacer po plaży z synkiem
Tadzia l.4 z ulubionym misiem
Dzień Matki 1985 I Komunia Tadzia
Tadzio gra kolędy dla babci - 2004 rok
lubiłeś sport i wyjazdy nad morze z rodziną
-
Wojtek mąż Krysi Mokros bliski Eweliny Skwary
Wojtek mąż Krysi Mokros bliski Eweliny Skwary
napisał(a) dnia 2018-03-07
Panie przyjmij modlitwy, które z wielkiej miłości za Duszę ś.p.Tadeusza wznosimy do Ciebie.Racz mu grzechy odpuścić.♥ ♥ ♥ ♥ ♥(...)
-
Mama Łukasza
Mama Łukasza
zapalił(a) dnia 2017-04-11
Gdy miało się ziemię całą i szczęście które się nie trafia A pozostała tylko fotografia To jest mało naprawdę bardzo mało. DZIĘKUJĘ ZA ŚWIATEŁKO URODZINOWE DLA ŁUKASZA.(...)
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy
-
grażyna wójcik
02.11.2014