Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

 
Licznik odwiedzin strony
235085

 
Popielec 5 marca 2014 roku, posypani popiołem w kościele, dostaliśmy zaraz potem straszliwy telefon z Lublina o śmierci naszego najdroższego dziecka."Prochem jesteś i w proch się obrócisz, ale Pan Cię
wskrzesi w dniu ostatecznym.""Dopiero żyć zaczniesz, gdy umrzesz kochając.
Mój krzyz co przyszedł z niewidzialnej strony
wie, że wszystko wydarzyc sie może
choćby nie chciał tego..."ks.J.TwardowskiTadeusz Wójcik, nasz ukochany syn,  był wszechstronnie uzdolnionym człowiekiem. Ukończył Liceum Ogólnokształcące im.Wł. Jagiełły w Krasnymstawie i jednocześnie szkołę muzyczną z wyróżnieniem. W wieku 14 lat założył zespół muzyczny Angel i przez 10 lat grał na instrumentach klawiszowych i akordeonie. Ukończył również z wyróżnieniem Politechnikę Lubelską na kierunku marketing i zarządzanie. Ostatnie 5 lat pracował na stanowisku kierownika działu informatycznego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie. Wprowadził tam nowoczesny system informatyczny i był oceniany w mieście jako jeden z lepszych informatyków. Potrafił wykonywać wszelkie prace remontowe w domu. Był sumienny, obowiązkowy, solidny, życzliwy i pomocny wielu ludziom. Jego niespodziewane odejście wywołało szok i ból nie tylko rodzicom, bratu i babci, ale również współpracownikom, znajomym, dalszej rodzinie. Osierocił 7letniego synka. Niech jego dobre czyny pozostaną w pamięci wszystkich, a miłosierny Bóg przyjmie go do królestwa niebieskiego.
Dziękujemy Bogu za Twoje życie Tadziu,dobro,uśmiech,pomoc.Niech Bóg miłosierny wynagrodzi Twoje dobre serce.

Spoczywaj w pokoju wiecznym [*]

"Wszystko się skończy na tej łez dolinie

I łzy przepłyną i ból ustaje

Jedno tylko nie zginie

Miłość ku Tobie Panie" św.Faustyna

Nasz ból Synku nigdy nie minie, ale mamy nadzieję, że w krzyżu cierpienie, w krzyżu zbawienie i spotkamy się kiedyś po drugiej stronie życia.Nigdy nie umiera ten ,kto był kochany !

 

Ojcze Św.Janie Pawle II, Twój portret zabrał Tadzio na tamten świat,wstaw się za nim do Boga miłosiernego

Tadzio miał w życiu wiele zainteresowań. Nauczył się czytać płynnie już w wieku 4 lat przy okazji oczekiwania w długich kolejkach w sklepach spożywczych, w czasach, gdy były puste półki ,a trzeba było spędzać czasem godziny, aby coś kupić z żywności. Od tamtej pory "połyka" wprost książki, aż do momentu, gdy pojawiły się dwie jego kolejne pasje: matematyka i muzyka. Rozwiązywał namiętnie zadania matematyczne z babcią Janusią, którą bardzo kochał. Został laureatem olimpiady matematycznej, chemicznej i fizycznej w szkole podstawowej. W liceum, jako jedyny w klasie matematyczno-fizycznej, zdał maturę z matematyki na szóstkę. W szkole podstawowej i liceum otrzymywał zawsze świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. Dzięki temu dostał się bez egzaminu na modny w 1995 r. nowy kierunek studiów: marketing i zarządzanie, który również ukończył z wyróżnieniem. Niestety był zbyt dobry i łagodny, wolał sam pracować niż kierować innymi. Już w szkole podstawowej zainteresował się też informatyką, wszak nowoczesne keybordy, ktore kupował z własnych oszczędności, wymagały wiedzy informatycznej. Był w tej dziedzinie genialnym samoukiem, bo wiedzę informatyczną poszerzał ciągle samodzielnie aż do chwili, gdy był w stanie rozwiązać dany problem. Potrafił reperować bratu komputer na odległość. Od dziadzia Stasia zaczerpnął miłość do muzyki. Grał w szkole muzycznej, a potem w zespołach na akordeonie,klawiszach i gitarze.Spędzał całe dnie na przygotowywaniu repertuaru na dyskoteki.Był w tym, jak i we wszystkim, co robił,skrupulatny i sumienny. Nie zapomnimy jego wykonania profesjonalnego "Polki dziadek".W czasach młodości był radosny i szczęśliwy. I taki niech pozostanie w naszej pamięci.


"Tułaczka moja już dobiegła kresu
Dla moich oczu słońce ziemi zgasło
W Tobie mój Panie znajdę pokój wieczny


Ty będziesz dla mnie niegasnącym światłem"

 "Można odejść na zawsze, by stale być blisko ."ks.J.Twardowski 
 
obrazek

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Małgorzata Rzepecka
Mama Krzysia Rzepeckiego
2021-04-03
Pani Grażynko dziękuję bardzo za wspólne pielęgnowanie pamięci Naszych Ukochanych, to już tyle lat....na ten świąteczny czas życzę siły, zdrowia i spokoju, serdecznie pozdrawiam Rodzinę...wierzę, że Nasze Anioły czuwają nad nami
Małgorzata Rzepecka
2020-10-13
Bardzo dziękuję Pani Grażynko za dobre słowa, jest mi ogromnie ciężko, straciłam już całą najbliższą rodzinę, samotność jest straszna....dookoła tyle złego, a jeszcze ludzie dla siebie są tacy okrutni i nie potrafią docenić dobra, które ich spotyka...dziękuję za wspólne czuwanie, serdecznie pozdrawiam, życzę zdrowia i siły....
MAMA ŚP.ROBERTA N.
2020-04-06
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️
**** ANIOŁKU ****
Światełka na dzisiejszy dzień
Zapalam dla Ciebie Aniołku...
A ich blask niech rozświetla
Tobie drogę do Nieba...
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️
**MOJA PAMIĘĆ**
Józek Marchewczyk
Urodziny
2020-02-29
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich... Tadziu, najjaśniejsze światełko urodzinowe... pamiętam...
Józek Marchewczyk
5. Rocznica...
2019-03-05
... Ocalić od zapomnienia... Śpij spokojnie Tadziu... Opiekuj się swoimi Rodzicami,synkiem, bratem...
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
17 styczeń dziesięć lat temu
Dziś mija 10 lat jak ostatni raz byliscie wszyscy u babci Basi.Cieszyliśmy sie waszym przyjazdem.Nikt nie przypuszczał, że wkrótce stanie się nieszczęście. Zawalił się nasz szczęśliwy wielopokoleniowy dom.
mama
2 marca 2022 Popielec
Światełko pamięci dla Ciebie mój kochany bracie mija tyle lat a ja tak bardzo tęsknię za Tobą. Tyle mam Ci do opowiedzenia... Tak bardzo za Tobą tęsknię spoczywaj w pokoju wiecznym. Kocham Cię Tadziu i nigdy o Tobie nie zapomnę [*]
Młodszy brat Sławek
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
https://www.youtube.com/watch?v=DZGpRDbpDn8
ten filmik dedykuje tym co stracili bliską osobę
Dodaj plik audio lub video   |   Wszystkie pliki audio i video
Opcje strony:
Zdjęcia
w swoim mieszkaniu w Lublinie
Chwila odpoczynku w pracy
lubiłeś sport i wyjazdy nad morze z rodziną
Tadzia l.4 z ulubionym misiem
spacer po plaży z synkiem
konkurs piosenki w liceum
Tadzio gra kolędy dla babci - 2004 rok
Dzień Matki 1985 I Komunia Tadzia
-
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
napisał(a) dnia 2015-03-05
Wspomnień nikt nam nie odbierze, w sercach i w pamięci na zawsze Jesteście....wiemy, że pomagacie nam zacząć kolejny dzień....u Państwa rok, u nas za kilka dni 5 lat, boli ciągle tak samo i tak już do końca....z Naszych Dzieci, dobrych i wrażliwych l(...)
-
żona Henia Dobrońskiego
żona Henia Dobrońskiego
zapalił(a) dnia 2020-06-18
❤️❤️Wszyscy Ci, których dotknie miłość stają się nieśmiertelni. Żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.`Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę, Tadziu.❤️❤️(...)
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy
-
grażyna wójcik
02.11.2014