Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
383967
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░))) ✿Pamięć jest wieczną miłością✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy więc ślad wraz z promyczkiem i modlitwą ✿ ((░))) ✿
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Światełko w ten upalny dzień [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie to chwile dobre lub złe, obrazy, które pamiętamy, zapomnienie szukane w kawie....zmysły wzroku szukają w tłumie twarzy Anioła ....Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Ludzie są razem nie tylko wtedy, gdy się znajdują obok siebie. Z nami żyje także ten , który odszedł, któregośmy pożegnali."
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W ten kolejny piąty okrutny Tadku kochany...pamiętam
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤ KOCHAĆ CIĘ BYŁO ŁATWO ,ZAPOMNIEĆ NIEMOŻLIWE... ❤ ŚWIATEŁKA PRZESYŁAM PROSTO DO NIEBA...❤ W MODLITWIE PROSZĘ BOGA O SPOKÓJ TWEJ DUSZY...❤
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tęsknota jak biały anioł. Czuwa idzie krok w krok. Składa skrzydełka, by podfrunąć. Do nieba bliżej Ciebie.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Choć Twój życia płomień zgasł...To myśli o Tobie...Na zawsze pozostaną w nas.Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze Aniołki Ukochane (♥) ♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Wszystko się kończy Wszystko przeminie I sen się przerwie Słodkie marzenie Lecz coś jest w duszy Co nigdy nie minie I wciąż trwać będzie Tym jest wspomnienie... Światełko Pamięci dla Ciebie Aniele
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdy nie będzie już tak jak było, nigdy nie wrócą dni minione, co przeżyliśmy już się skończyło, przepadło szczęście wymarzone....
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Nie załam Cię, ale na zdjęciach jesteś taki pełen życia, uśmiechnięty... Trudno uwierzyć, że Cię nie ma na tym świecie, wśród nas.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Lipcowe smutne swiatelko, Tadziu kochany...
Zgłoś SPAM
mama
szesnaście lat temu też świeciło takie piękne słońce, Ty byłeś taki szczęśliwy,a my pełni nadziei i radości,teraz są tylko łzy i ból w naszych sercach,nie ma Ciebie Syneczku z nami już ponad rok.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• To co mamy w rękach jest chwilą,to co mamy w sercu zostaje na wieki.•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• Światełko i modlitwę zostawiamy •✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿•
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
JEST MIŁOŚĆ CO BYŁA CIAŁEM A STAŁA SIĘ DUCHEM. MODLITWA I ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niedawno byliśmy razem my i Wy...dziś pozostały nam łzy...oddalibyśmy za Was cały świat, dziś pozostała nam pamięć tamtych lat...mieć taką moc by móc cofnąć czas...
Zgłoś SPAM
mama śp. Tadzia
Kochałam Cię lecz nie umiałam Ci wytłumaczyć, nasza miłość nie wystarczyła, aby uratować Ci życie
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Może mnie widzisz,może mnie słyszysz i może dotykasz...Wiem,ze jesteś...istniejesz... W Moim życiu,moich snach,moim sercu...Istniejesz.░░⋱(❤)⋰░░ Modlitwa i światełko Pamięci ░░⋱(❤)⋰░░
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1901   1902   1903   ...   1939   1940    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
grażyna wójcik
02.11.2014
 
-
Ceremonię prowadził
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy