Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
383992
Zapalone ponad rok temu
mama
Niech dobry Bóg za rękę Cię Syneczku trzyma, śpij, niech zły sen Cię nie obudzi.Rozstanie jest naszym losem,spotkanie naszą nadzieją.nasze cierpienie rozumieją tylko ci,którzy sami to przeżyli.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie ma leku,nie ma spokojnego życia...nigdy już nie będziemy tacy sami,ponieważ cząsteczka nas...odeszła razem z Wami.░⋱(❤)⋰░ Modlitwa i Nieustające światełko pamięci ░⋱(❤)⋰░
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫Życie ludzkie ubiega między wspomnieniem a nadzieją.I. Chodźko✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
GORĄCĄ MODLITWA I JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MIŁOŚCI DLA CIEBIE POSYŁAM ANIOŁKU ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
•*ღ♥ღ*• Mama Karola Wiśniewskiego •*ღ♥ღ*•
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_ .......ANIOŁKU KOCHANY JESTEŚ W MOJEJ MYŚLI,SERCU NA ZAWSZE..... *•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▅▆▇▒░✿◥◣ PAMIĘTAMY ◢◤✿░▒▇▆▅▃▃▅▆▇▒░✿◥◣ ŚWIATEŁKO ◢◤✿░▒▇▆▅▃ MODLITWA ▃▅▆▇▒░✿◥◣ DLA CIEBIE ◢◤✿░▒▇▆▅▃
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Być dziś przy Tobie to bliskich tylko marzenia...Zostaje nadzieja i szare wspomnienia ...Puste pytania..czemu tak się stało- brak odpowiedzi-czy tak być musiało ? "Modlitwa i światełko (♥(♥)(♥))
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Ja tak czekam na Ciebie przepojona cierpieniem. Zły bez Ciebie świat smutne dni bez Ciebie. Żyć bez Ciebie nie mogę nie potrafię się śmiać. Myślę tylko o Tobie tylko Ciebie mi brak.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co było, wszystko pamiętamy, głęboko w nas jest zachowane i chociaż serca Wasze daleko to zawsze mocno kochane.....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Tadziu Kochany ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
TOBIE ANIOŁKU ⋰⋰ ⋰★⋰⋰ ⋰⋰★ ⋰⋰ ⋰ ⋰★⋰⋰ ZAPALAM ⋰⋰★ ⋰⋰ ŚWIATEŁKO ⋰ ⋰★⋰⋰ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
BEZ CIEBIE PUSTY TEN NASZ ŚWIAT...:((( PAMIĘĆ O TOBIE CIĄGLE ŚWIEŻA...TĘSKNOTA BOLESNA...I TYLKO NADZIEJA SPOTKANIA RADOSNA.[♣♣♣][♣♣♣] ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA [♣♣♣] [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
(*)(*)(*) I zgasło słońce,nim zaczął się dzień (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie pozwala sercu poczuć bliskości drugiego serca.....
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Dla Ciebie Aniołku ╔═══════◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ* ║◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ* Światełko Mojej Pamięci (((*))) ✿ڿڰۣ Niech zawsze płonie
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
░░⋱(❤)⋰░░...ŻYŁEŚ KRÓTKO,CHOĆ ŻYĆ CHCIAŁEŚ....PAN BÓG KAZAŁ..IŚĆ MUSIAŁEŚ...░░⋱(❤)⋰░░ ░⋱(❤)⋰░ Modlitwa i światełko Pamięci Niech Bóg otoczy Cie Swoją Ojcowską miłością.░⋱(❤)⋰░
Zgłoś SPAM
rodzice,brat,babcia Basia
Tadziu, dla Ciebie róże kwitną wszędzie, nawet w naszych sercach, ich piękno Ciebie przypomina,ich zapach Twoją dobroć, ich kolce to ciernie w skroni i ból w sercu
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕ Tęsknimy ◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1900   1901   1902   ...   1939   1940    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
grażyna wójcik
02.11.2014
 
-
Ceremonię prowadził
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy