Byliście dla nas siłą....a teraz...każde przejście przez cmentarną bramę
otwiera w naszych sercach ranę...piszemy do Was, wspominamy, żebyście
wiedzieli, że kochamy i pamiętamy ....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
" Twe serce wędruje z nami,Po krętych ścieżynach losu ! Wciąż czuję
Twoją obecność. Zapomnieć Ciebie nie sposób!"(°)(♥)(°) Modlitwa i
Jasne Światełko Pamięci (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Upływający czas nie leczy
ran,Bólu nie zmniejsza,tęsknota jest coraz
większaڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Pozostawiamy
ślad naszej nieustającej
pamięciڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Jak nikt inny na zawsze zapisałaś się w naszych sercach i wciąż
będziesz przy nas - Twoją miłością, Twoją troską, Twoim oddaniem.”
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Bóg czasu dał nam tak mało.
Choć pewnie mógłby więcej.
Kilka wspomnień zostało.
I Twoje zdjęcie...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Motylim skrzydłem utulcie smutek nasz i ukojcie ogromny ból, a serca wlejcie
zieleń i zapach stokrotek...tak nam Was brakuje Aniołki Ukochane
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Bóg nie obiecał słońca bez
deszczu, radości bez smutku, pokoju bez bólu. Bóg obiecał siłę na każdy
dzień.•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Światełko i modlitwę
zostawiamy-♥-•♥
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Smutne jest niebo bez słońca Bez słońca smutny jest ptak Smutne jest życie
człowieka Gdy bliskiej osoby Mu brak... ♥¸¸.•*´¯`❀ •*´¯`❀♥ W
MOJEJ ♥ PAMIĘCI ♥,•*```*•,♥ ❀*•‚¸_¸ ‚•*Modlitwa i
światełko (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chrystus przydrożny...płacze nad nami i jasność od łez wokół świeci,
chociaż z drzewa wyrzeżbiony, to się nad nami znów pochyla i szepce cicho w
tajemnicy - spotkacie Bliskich, jeszcze chwila
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Twojej pamięci
….ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣڿ
…… ....`•.¸.•´ (¨`•♥•´¨)….ڿڰۣڿ
…………....ڿڰۣڿ•.¸.•´
Zgłoś SPAM
*ღ♥ღ*• Mama Karola Wiśniewskiego •*ღ♥ღ*
Zgłoś SPAM
Monika Churska mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutno Tadziu...coraz smutniej...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[♣♣♣] Łzy obeschną ,lecz oczy nie przestaną płakać[♣♣♣] Krzyk
umilknie,lecz serce nie przestanie wołać...[♣♣♣] Modlitwa i Światełko
Pamięci [♣♣♣] Żyj Życiem Wiecznym Aniołku [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamietam Tadziu...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czas nie usunie wspomnień ogniem płynących.
Czas je wypali ostrzej odeszli zawołani donośnie.
Są teraz gdzieś wysoko,radośni,tam nas wyczekują.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ukochani...zgaśliście cicho jak ścięty kwiat, w duszach naszych rozszalała
się burza i pozostał łzami zalany świat......
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.