Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
384004
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście dla nas siłą....a teraz...każde przejście przez cmentarną bramę otwiera w naszych sercach ranę...piszemy do Was, wspominamy, żebyście wiedzieli, że kochamy i pamiętamy ....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
" Twe serce wędruje z nami,Po krętych ścieżynach losu ! Wciąż czuję Twoją obecność. Zapomnieć Ciebie nie sposób!"(°)(♥)(°) Modlitwa i Jasne Światełko Pamięci (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Upływający czas nie leczy ran,Bólu nie zmniejsza,tęsknota jest coraz większaڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Pozostawiamy ślad naszej nieustającej pamięciڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Jak nikt inny na zawsze zapisałaś się w naszych sercach i wciąż będziesz przy nas - Twoją miłością, Twoją troską, Twoim oddaniem.”
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Bóg czasu dał nam tak mało. Choć pewnie mógłby więcej. Kilka wspomnień zostało. I Twoje zdjęcie...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Motylim skrzydłem utulcie smutek nasz i ukojcie ogromny ból, a serca wlejcie zieleń i zapach stokrotek...tak nam Was brakuje Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
░░⋱(❤)⋰░░⋱(❤)⋰░░ Światełko otulone ciepłą Modlitwą.... ░░⋱(❤)⋰░░⋱(❤)⋰░░
Zgłoś SPAM
*ღ♥ღ*• Mama Karola Wiśniewskiego •*ღ♥ღ*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Bóg nie obiecał słońca bez deszczu, radości bez smutku, pokoju bez bólu. Bóg obiecał siłę na każdy dzień.•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Światełko i modlitwę zostawiamy-♥-•♥
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Smutne jest niebo bez słońca Bez słońca smutny jest ptak Smutne jest życie człowieka Gdy bliskiej osoby Mu brak... ♥¸¸.•*´¯`❀ •*´¯`❀♥ W MOJEJ ♥ PAMIĘCI ♥,•*```*•,♥ ❀*•‚¸_¸ ‚•*Modlitwa i światełko (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chrystus przydrożny...płacze nad nami i jasność od łez wokół świeci, chociaż z drzewa wyrzeżbiony, to się nad nami znów pochyla i szepce cicho w tajemnicy - spotkacie Bliskich, jeszcze chwila
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Twojej pamięci ….ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣڿ …… ....`•.¸.•´ (¨`•♥•´¨)….ڿڰۣڿ …………....ڿڰۣڿ•.¸.•´
Zgłoś SPAM
*ღ♥ღ*• Mama Karola Wiśniewskiego •*ღ♥ღ*
Zgłoś SPAM
Monika Churska mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutno Tadziu...coraz smutniej...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[♣♣♣] Łzy obeschną ,lecz oczy nie przestaną płakać[♣♣♣] Krzyk umilknie,lecz serce nie przestanie wołać...[♣♣♣] Modlitwa i Światełko Pamięci [♣♣♣] Żyj Życiem Wiecznym Aniołku [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamietam Tadziu...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czas nie usunie wspomnień ogniem płynących. Czas je wypali ostrzej odeszli zawołani donośnie. Są teraz gdzieś wysoko,radośni,tam nas wyczekują.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ukochani...zgaśliście cicho jak ścięty kwiat, w duszach naszych rozszalała się burza i pozostał łzami zalany świat......
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1899   1900   1901   ...   1939   1940    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
grażyna wójcik
02.11.2014
 
-
Ceremonię prowadził
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy