Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
383422
Zapalone w maju
MAMA LESZKA KLIKOWICZA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE (*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️Smutne są słowa, gdy giną bez końca... Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha... Smutne jest serce, gdy tęsknią bez końca..." Zostawiam codzienną modlitwę dla Ciebie kochany ❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jakim słowem, jaką myślą zaprosić Was do naszych snów, by choć przez moment znów wziąć za rękę, przytulić i popatrzeć w kochane oczy...pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani czas się nie zatrzyma, nie zawróci, jedynie pamięć smucić się nie pozwoli, echem przywróci ten czas daleki, a tak bliski co wciąż w nas trwa....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Ludzie odchodzą tak szybko i zostawiają tych, którzy za nimi tęsknią …. Nasza pamięć dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄❤️❄❤️ Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć-zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc.Zostawiam codzienną modlitwę i pamięć.❤️❄ ❤️❄❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co mamy dziś to miłość do Was Kochani, pamięć oczu Waszych, to myśli o Was...wszystko co mamy jest w sercach naszych....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Trzeba pamiętać i trzeba kochać i więcej już nic... Światełko Pamięci dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
✬ *♥* ✬❤️❄️❤️✬ *♥* ✬ Uczmy się kochać bliskich. Bo może nie być ich jutro. Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje czasem tak krótko, kochani. Zostawiam codzienną modlitwę. *♥* ✬❤️❄️❤️✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wcześniej mieliśmy wszystko, tak wiele nam uciekło...pozostała tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei, że kiedyś odzyskamy to co straciliśmy...Kochani
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   10   11   12   ...   1938   1939    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
grażyna wójcik
02.11.2014
 
-
Ceremonię prowadził
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy