Wcześniej mieliśmy wszystko, tak wiele nam uciekło...pozostała tylko
tęsknota i malutkie światełko nadziei, że kiedyś odzyskamy to co
straciliśmy...Kochani
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami,jesteście ciągle naszych myślach i sercu.
•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• Smutne światełko dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Dzień Matki bez naszych kochanych mam i Ciebie Tadziu. Nie ma życzeń od
Ciebie. Nie przytulę dziś Was. Proszę Matkę Boska o opiekę nad Wami.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐Oczy przestają patrzeć. Serce
przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy
rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją
duszę.❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech to światełko odnajdzie Was gdzieś wysoko i przekaże Wam, ze tu na
ziemi, ci co zostali, pamiętają...i tęsknią...i kochają...i wierzą w
spotkanie...Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨ - Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
MG
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Byliście dla nas siłą...a teraz...palimy światełka, wspominamy...żebyście
wiedzieli, że kochamy i pamiętamy Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..DLACZEGO? - pytać nie warto, bo wciąż bez odpowiedzi .....Światełko dla
Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
przyjdz duchu swiety , moca swa do naszych dusz
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Wracamy synku stamtąd, gdzie byliśmy szczęśliwi 50 lat temu. Smutno Tadziu
kochany bez Ciebie. Odpoczywaj w pokoju
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.