Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
383412
Zapalone dnia 01.06.2026
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA KLIKOWICZA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NA DZIEŃ DZIECKA DLA CIEBIE TADZIU (*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci Tadziu na Dzień Dziecka.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️ Tak cicho spada kartka dnia,tak cicho z oczu płynie łza,tak cicho słońce w górze lśni w błękicie,tak cicho płyną wszystkie dni bez Ciebie. Pamiętam.❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Zapalone w maju
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
gdy zemski trud juz odszdł w cie i nastał nowy wieczny dzień, cisza sppkojem wiecznym śni, , niech radośc Nieba zawsze brzmi
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych... Tadziu, światełko na koniec maja... Pamiętam
Zgłoś SPAM
MG
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Cudowny czas,gdy byliście rozprysnął się na miliony wspomnień - tęsknimy,a ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc serce...Twojej pamięci Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ostatnie majowe światełko Tadeuszku...dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Ostatni dzień maja a jutro Dzień Dziecka smutny bez Ciebie Aniołku.Jak boli serce matki, nie tak powinno być.Niech moja modlitwa leci do Ciebie Tadziu,kochamy Cię.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐♣⭐❤️ ŚWIATELKA NA NIEDZIELĘ ❤️ Uczmy się kochać bliskich. Bo może nie być ich jutro. Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje czasem tak krótko,Zostawiam modlitwę, Tadziu...❤️⭐♣⭐❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐♣⭐❤️ ŚWIATELKA NA NIEDZIELĘ ❤️ Uczmy się kochać bliskich. Bo może nie być ich jutro. Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje czasem tak krótko,Zostawiam modlitwę.Mamo.❤️⭐♣⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie tęczy spotkamy się znów, pośród rajskich połonin, gdzie nie ma bólu i łez, spleciemy dłonie, przed siebie będziemy biec...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ ❀❤❀ ❤️..... Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu... Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić............. Światełko Pamięci i modlitwę Ci zostawiam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Jeśli nie można być razem każdego dnia..... zawsze można ze wspomnień przywołać każdą z ukochanych chwil...Światełko Pamięci dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   9   10   11   ...   1938   1939    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
grażyna wójcik
02.11.2014
 
-
Ceremonię prowadził
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy