Wszyscy Ci,których prowadzi Duch Boży są Synami Bożymy...Odpoczywaj Skarbie
w pokoju...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
...a po burzy przecież zawsze wychodzi słońce-słońce nadziei...
Gdyby nie nadzieja na nasze spotkanie nasze kochane Aniołki,to serce by
pękło.Do spotkania nasze Skarby kochane:(
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Pielęgnujemy pamięć o zmarłych,w naszych sercach przez całe życie, a nie
tylko przez chwilę,zanim zdążą wypalić się znicze.Światełko i modlitwa
na dziś dla Ciebie Aniołku.Śpij w Pokoju:(
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Rodzice
Świat jest smutny i pusty bez Ciebie Synku...Śpij w pokoju Aniele nasz..
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Aniele po obłokach stąpający....
Aniele o skrzydłach roztańczonych...
czy wierz ile w nas tęsknoty,w nas,matkach opuszczonych...
Śpij w Pokoju:(
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice
Śpij w pokoju Syneczku....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Jm dalej ,tym gorzej ból i tęsknota się pogłębia...Śpij Synku w pokoju...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Gubimy się w tym ,co przeżywamy ponieważ nikt też nas nigdy nie
przygotował na to doświadczenie. Odpoczywaj synku w pokoju...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Czy gniew i żal i poczycie winy,i lęk i rozpacz mogą kiedykolwiek przestać
być tak silne,a nawet przeminąć zupełnie? Spoczywaj Skarbie w spokoju....
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Rodzice
Gubimy się w pustce która zostaje i gubimy się w uczuciach, których
doświadczamy.Nie wiemy czy to co przeżywamy jest normalne,czy ból który nam
oddech odbiera kiedykolwiek minie?.Śpij Aniołku w pokoju
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.