Niech płynie z ziemi tej,wśród śpiewu dusza Twa do Boga który jej nagrodę
wieczną da...Spoczywaj w wiecznym spokoju Synku....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Stracić kogoś....to tak jakby wpaść w otchłań nicości,poznać jak boli
tęsknota za kimś,kto odszedł już na zawsze.Stracić kogoś...to tak jakby
samemu wydać ostatnie tchnienie.Śpij Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Łzy nie wyschną,czas bólu nie ukoi,tęsknota na zawsze zostanie,ale miłość
i pamięć o Tobie Synku nigdy nie ustanie...Spoczywaj w pokoju nasz aNIOŁKU...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymku,Bóg otworzył Ci bramy niebios a nam zostawił smutek i łzy i na zawsze
w sercach nieustającą pamięć.Śpij w Pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymusiu,niech wszystkie chwile dnia dzisiejszego o Ciebie się
troszczą.Jaśniutkie światełko dziś dla Ciebie..Spoczywaj w pokoju
Skarbie....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Tyle łez wylanych,tyle cierpienia,Ciebie już nie ma z nami a nam tylko
wspomnienia zostały.W Niebie teraz Twój dom.A nasze życie?Nasze życie to
droga do Ciebie.
Bądź szczęśliwy:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
W daleką podróż zabrał Cię Bóg,jedną nadzieję nam dając,że kiedyś
przekroczę ten niebios próg,Ci którzy tutaj w bólu zostali.....Do spotkania
Syneczku...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
W pokoju wiecznym odpoczywaj Aniołku kochany:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Tęskmota,ból,cierpienie,pamięć,wspomienia nie znają czasu,lecz pozostają
na zawsze...Szymeczku śpij w pokoju....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Boże,wierzę i ufam, że śmierć nie jest nocą, ale światłem,nie jest
końcem ale początkiem i nie jest nicością ale wiecznością.Szymku bądź
szczęśliwy w tym nowym,lepszym świecie.Śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Czasami cały świat znaczy mniej,niż jeden człowiek,którego
brak...Odpoczywaj w pokoju wiecznym Aniołku.....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Przez życie trzeba iść serdecznie,niosąc w otwartych dłoniach światło,bo
tylko tacy żyją wiecznie,którzy z miłością w sercach gasną...tak jak Ty
Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymeczku,idż w stronę Światła tam znajdziesz prawdziwą Miłość.Bądż
szczęśliwy Aniołku.Śpij w pokoju...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.