Aniołku, w wiecznym pokoju odpoczywaj.Światełko i modlitwa na dziś dla
Ciebie:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Ciesz się w niebiosach zacnym gronem,tam równo wszystkich chcą
doceniać,choć życie ziemskie śmiercią zakończone,to nie oznacza
zapomnienia.W sercach naszych,wspomnieniach i modlitwie jesteś Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Samotność,smutek i żal boli....Ty przeszłeś do innego świata,a my umieramy
tutaj powoli,i wspominamy Twoje przeżyte lata....Spoczywaj Synku w pokoju...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Pamięć i wspomnienia to wszystko co nam zostało po tych,co odeszli.Więc
pamiętajmy dopóki sami tu będziemy.Spoczywaj w Pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Królestwo niebieskie jest dla tych,którzy swoje zbawienie znajdują w
miłości Boga,a nie w rzeczach materialnych.Bądż Synku szczęśliwy tam w
swoim królestwie...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Promienny Chryste,Boski Zbawicielu,jedyne światło które nie zna
zmierzchu,bądź dla Tej duszy wiecznym odpocznieniem,pozwól oglądać chwały
Twej majestat(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice
Żal i smutek zostawiłeś po Sobie,ale i w pamięci miliony
uśmiechów,wspomień i radości.Dziękujemy Ci Synku że byłeś.Spoczywaj w
pokoju Skarbie...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Modlitwa i swiatełko na dziś dla Ciebie Synku ..Śpij w pokoju Aniołku...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć nadziei,bo gdzieś
na dnie tej ciemności jest płomień,którego nie zgasi żaden wiatr..Idź ku
światłości tak znajdziesz prawdziwą miłość :(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Choć minęło już trochę czasu i wiemy że nic nie da się
zmienić,niesprawiedliwy jest ten świat,za wcześnie zostałeś
wspomnieniem.Śpij w pokoju Aniołku,śpij....
Zgłoś SPAM
Rodzice
Odpoczywaj Synku w pokoju wiecznym.....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Nie śmierć rozdziela ludzi,lecz brak miłości...w sercach ludzi którzy Cię
kochają pozostaniesz na wieki.Śpij w Pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Gdy tracimy dziecko,to jakby czas się zatrzymał,otwiera się otchłań która
pochłania przeszłość a także i przyszłość,a śmierć dotyka bardzo
głęboko...Spoczywaj Synku w pokoju....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.