Kiedy umiera nam bliska osoba,w nas i wokół nas odczuwamy
pustkę.Rzeczywistość staje się nierealna,pojawjają się setki
pytań,nastroje i emocje zmieniają się Szybko i niezrozumiale.Śpij Aniołku w
pokoj
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Gdy śmierć bez wahania nas rozdzielił,nieubłagany czas który minął,
cofnąć byśmy chcieli,lecz za późno już....A teraz śpisz Aniołku,każdy
dzień przybliża nas do Ciebie:(3
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Tam gdzie Ty Synku jesteś ja dopiero zmierzam....Spoczywaj w pokoju wiecznym
nasz Aniołku...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Pozostała pamięć po Tobie Synku a wraz z nią wspomienia w wykutych literach
milczenia na czarnej marmurowej płycie,już nie usłyszę TwojegoGłosu Synku
Już nie ujżę Ciebie Skarbie.Śpij w pokoju...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
To już tyle Lat nie ma Ciebie Synku,twoje życie dotarło do końca,Światło
zgasło-Ciemność,ciepło ostygło-chłód,pustka i cisza wokoło..Spoczywaj
Aniołku w pokoju....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Im dalej tym gorzej ból się pogłębia Syneczku...Spoczywaj w pokoju
Aniołku..
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Odpoczywaj Synku w pokoju:)
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Śpij Aniołku....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Nieszczęście nas dotknęło lecz nie pokonało,imię znikło na karcie,lecz w
sercu zostało.Śpij w pokoju:(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.