Żal zatrzymał czas...życie już nigdy nie nabierze blasku...już nigdy nie
będzie jak dawniej.Śpij w pokoju Aniołku kochany:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
W jaskini pod ziemią,śmierć wszystkich ukryła,toć samo i z Tobą Synku
uczyniła..Spoczywaj w spokoju Aniołku kochany...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Dlaczego życie jest takie trudne i pełne goryczy?
Dlaczego jeśli się kocha to trzeba żegnać kochanych?
A serce choć z bólu pęka,nie może być dla wybranych?
Śpij w pokoju Aniołku kochany:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Gdy serce Twe przestało bić tak ciężko nam bez Ciebie żyć.Świat pusty i
smutny bez Ciebie Aniołku kochany.Spoczywaj w pokoju Synku...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Dziś pełen chwały już jesteś w Niebie,do siebie wezwał Cię
Anioł,ażebyś z Bogiem nad światem trwał,ażebyś wszystkich bliskich miał
w swojej opiece.Spoczywaj w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Tak smutno Synku bez Ciebie,ale nigdy nie zapomimy o Tobie Aniołku .Śpij w
pokoju.
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymku,byłeś tak krótko wśród nas,jesteś cały czas w naszej
pamięci,będziesz na zawsze w naszych sercach,jesteś dla nas pięknym
wspomnieniem.Śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłosierny Panie daj Mu wieczne spoczywanie
Zgłoś SPAM
Rodzice
Proszę Cię panie,aby mój Syn żył dalej wśród Twoich Świętych i
Błogosławionych,a tu na ziemi,aby żył dalej w swoich rodzinach,w ich
sercach,myślach i sumieniach..Spoczywaj Synku w pokoju...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Przeminęło szczęście jak baśń daleka,oszukały sny i oszukało
życie,ech.Śpij w pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymusiu,zapalam Ciświatełko wieczornym wspomieniem,niech Cię otuli,ukołysze
i czuwa nad Twoim snem nasz kochany Aniołku.Śpij w pokoju...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Niech wszystkie chwile dzisiejszego dnia o Ciebie się troszczą,czułością
obejmą,ciepłem okryją,spokojem ugoszczą.Jaśniutkie światełko i cieplutkie
myśli dziś dla Ciebie Aniołku:(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.