Płomień pamięci wciąż świeci w naszych sercach.Myśli i wspomnienia są
zawsze w nas.Spoczywaj w Bogu Aniołku kochany:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Śpij otulony blaskiem naszych serc Synku.Odpoczywaj w pokoju Aniołku.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Miłość okazywana duszy,to nie kwiaty na grobie lecz msza i modlitwa.Bądż
szczęśliwy Synku u boku Pana...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Nie opłakujmy zmarłych lecz módlmy się za ich duszę,to daje duszy ukojenie
i radość.Bóg da że kiedyś się spotkamy w tym lepszym świecie. Śpij w
pokoju Synku...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice
Synku,pozostała pamięć po Tobie,a wraz z nią wspomienia,bo wiem że już nie
usłyszę Twojego głosu i już nie ujrzę Ciebie Synku.Strzeż nas Synku
kochany.Śpij w pokoju Aniołku.
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Śpij w pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Życie ludzkie jest przejściem(...)Nie tylko przez granicę śmierci ale i do
nowego życia-św.Jan Paweł II.Bądź szczęśliwy w tym nowym,lepszym
świecie:(
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Rodzice
Bądż szczęśliwy Synku tam w niebie.Spoczywaj w pokoju Szymeczku..
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Kiedyś nadejdzie taki czas i tylko miłość wypełni nasze myśli,tylko
radość będzie w naszych sercach.Nadejdzie kiedyś taki czas.Śpij w pokoju
Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Tam gdzie jesteś Ty Synku my dopiero zmierzamy.Do spotkania Aniołku...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Światełko nadziei które płonie ukoić może to rozstanie,i wciąż splecione
w bólu dłonie ,znów będą czekać na spotkanie.Bądź szczęśliwy nasz
Aniołku kochany:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Czy gniew i żal,i poczucie winy,i lęk i rozpacz mogą kiedykolwiek przestać
być tak silne,a nawet przeminąć zupałnie...Śpij w pokoju Ąniołku..
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Lata przeminą,ból nie przeminie,bo serce płacze choć wyschły łzy,pamięć
o Tobie z tęsknotą zmieszana,zostanie do końca naszych dni.Śpij w Pokoju
Szymku:(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.