Niech wszystkie chwile dzisiejszego dnia o Ciebie się troszczą,czułością
obejmą,ciepłem okryją,spokojem ugoszczą.Jaśniutkie światełko i cieplutkie
myśli dziś dla Ciebie Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Odpoczywaj w pokoju Syneczku...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Promienny Chryste,Boski Zbawicielu,jedyne światło które nie zna
zmierzchu,bądź dla Tej duszy wiecznym odpocznieniem,pozwól oglądać chwały
Twój Majestat.Śpij w pokoju Aniołku kochany:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Bóg jest miłością i łączy nas wiecznością,do spotkania Syneczku
kochany.Śpij w pokoju Skarbie...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Tyle jest możliwości i tyle dróg do Boga ilu ludzi.Bóg ma inną drogę dla
każdego.Dlaczego dla nas taka droga Panie?...nadal nie ogarniam tego..Śpij w
pokoju Aniołku kochany:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymeczku,obraz Twojego życia powraca,obraz którego nie sposób
zapomieć,obraz który nas cieszył,a dzisiaj smuci,a Twoje serce było zawsze
szlachetne.Śpoczywaj Aniołku w pokoju...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymku,jesteś tam gdzie nas wciąż jeszcze nie ma,Twego życia tu został
poemat...w nas wyryte jest Twoje spojrzenie,gesty,czyny,Twój kochany głos.W
pokoju wiecznym odpoczywaj Aniołku kochany:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Rozmawiajmy z bliskimi za życia,bo przyjdzie moment kiedy dialog straci
zasięg.Zostaną tylko łzy i wspomienia...Śpij nasz aniołku w pokoju...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
"Im droższy jest człowiek,tym większy jest ból,lecz wolą Boga jest
rozstanie,nadzieją dusz naszych...ponowne spotkanie.I tą nadzieja żyjemy,że
jeszcze się z Wami spotkamy Aniołki nasze kochane.
Zgłoś SPAM
Rodzice
szymusiu,niech wszystkie chwile dzisiejszego dnia o Ciebie się
troszczą,czułością obejma,ciepłem okryją,spokojem ugoszczą.Jaśniutkie
światełko i cieplutkie myśli dziś dla Ciebie Syneczku.Śpij w pokoju
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Tęsknota siostrą jest miłości,przytula się gdy serce boli,niełatwo mówić
o radości,gdy z tęsknoty trudno się wyzwolić.Śpij w pokoju Aniołku
kochany:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Tęsknota,ból,cierpienie,pamięć, wspomienia nie znają czasu,pozostaja na
zawsze.Spoczywaj w wiecznym spokoju Syneczku...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Tam gdzie jesteś Ty ,my dopiero zmierzamy...Śoij otulony blaskiem naszych serc
Synku...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Wielu ludzi mówi,że czas leczy rany....wielu chyba nie kochało
naprawdę.Jesteś w naszych sercach i nich zostaniesz na zawsze.Śpij w pokoju
Aniołku kochany:(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.