Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Szymon Grzegorz Markisz


* 14.01.1971

 

+ 18.04.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny - Osiek

,

woj. warmińsko-mazurskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
166233
Zapalone ponad rok temu
mama Tadzia W
"Gdy umierają nam rodzice-umiera nasza przeszłość, gdy umiera dziecko-umiera nasza przyszłość."Pokój Tobie Szymonie
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Wciąż płyną dni,a pośród nich my,tak bliscy,a tak daleko od siebie.Zostały pięknie wspomnienia po Tobie.Śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
''Jeśli śmierć bliskich czegoś nas uczy to przedewszystkim tego,że na świecie nie liczy się nic poza MIŁOŚCIĄ.''Odpoczywaj w pokoju Synku..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Serca przepełnione miłością nigdy daleko od siebie nie odejdą.Światełko najjaśniejsze niech Ci świeci:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Niech Bóg Cię ma w swojej opiece,żebyś dostąpił Jego królestwa.Śpij w pokoju Szymeczku..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Niech Pan,Bóg Pokoju przyjmie Cię do swojego Królestwa,śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Bądź szczęśliwy w Domu nie stworzonym ręką człowieka.Światełko,pamięć i modlitwa na dziś dla Ciebie,śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Rodzice
Wszystko się kończy,wszystko przeminie........I sen sięprzerwie-słodkie marzenie....Lecz coś jest w duszy,co nigdy nie minie,i wciąż trwać będzie,a tym jest-WSPOMIENIE....Śpij aniołku w pokoju..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Jesteśmy jedni dla drugich pielgrzymami,którzy różnymi drogami zdążają w trudzie na to samo spotkanie,Do zobaczenia Szymku,śpij w spokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Śmierć zostawia ból,któregonic nie uleczy,ale Miłość zostawia wspomienia których nikt nie będzie mógł zabrać.Pamiętamy i ślemy modlitwę.Śpij w pokoju Synku....
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
,,To nie jest tak że oni umarli a my żyjemy,to oni żyją a my powoli umieramy,,Odpoczywaj Synku w pokoju...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Żal zatrzymał czas..życie nie nabierze już blasku...już nigdy nie będzie jak dawniej.W pokoju wiecznym odpoczywaj Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   326   327   328   ...   598   599    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Daria Skalska
09.01.2011