"Drogi cierpienia są zarazem drogami zbawienia"(Edycja
św.Pawła)Bądź szczęśliwy w tym nowym,lepszym świecie:(
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Tęsknota,ból,cierpienie,pamięć,wspomnienia...nie znają czasu,pozostają w
nas na zawsze.Śpij w pokoju Szymku niezapomniany:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Umiera się nie dlatego by przestać żyć,lecz po to,by żyć
inaczej.Odpoczywaj w pokoju Szymeczku.
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Nie umiera Ten,kto żyje w pamięci Naszej.Śpij w pokoju kochanie:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
POdpoczywaj Syneczku w wiecznym spokoju....
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice
POkój z Tobą na zawsze Aniołku..Śpij w pokoju Szymeczku....
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Bóg daje nam szczęście na chwilę,daje ją na krótką chwilę.Śpij w
spokoju:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Z Tobą Synku odeszły wszystkie marzenia.I wszystkie plany się
skończyły.Zostały tylko piękne wspomienia.I ból co odbiera do życia
siły.Pokój z Tobą Syneczku na zawsze....
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymusiu,niech wszystkie chwile dzisiejszego dnia o Ciebie się troszczą.Bądż
szczęśliwy w tym lepszym świecie.Śpij w pokoju Aniołku..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Wybrańcy Boga odchodzą szybko,zanim zaczerpią życia w pełni.Niebiański raj
jest jak lek osłodą,bo raj na ziemi się nie spełnił.Bądź szczęśliwy w
tym nowym,lepszym świecie.
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Płomień pamięci wciąż świeci w naszych sercach.Myśli i wspomnienia są
zawsze w Nas.Śpij w pokoju (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice
Światełko do samego nieba,nasza cicha modlitwa,dla Ciebie Synku.Bądż
szczęśliwy u boku Pana nasz kochany Aniołku.Śpij w pokoju.......
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.