Wspomnieniem się tylko żyje,uśmiecha się człowiek lub smuci,lecz to co w
życiu minęło,niestety nie wróci już nigdy.Śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Królestwo niebieskie jest dla tych,którzy swoje zabespieczenie znajdują w
miłości Boga.Światełko i modlitwę,ZOSTAWIAM......
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
MIARĄ MIŁOŚCI JEST MIŁOŚĆ BEZ MIARY-Spij w spokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Synku,obraz Twojego życia powraca,obraz którego nie sposób zapomieć,obraz
który nas cieszył a teraz smuci,a Twoje serce zawsze było szlachetne.Śpij
Aniołku i czuwaj nad nami.
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Żegnamy się z Tobą na krótką chwilę jaką jest życie,śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Gdy tracimy dziecko,to jakby czas się zatrzymał,otwiera się otchłań która
pochłania przeszłość,a także i przyszłość,a śmierć dotyka bardzo tych
którzy Cię kochają.Śpij w pokoju Synku....
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Jesteś naszym pięknym wspomnieniem,śpij snem utulony w tym nowym lepszym
świecie:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Pokój z Tobą Szymeczku...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Kochany Szymku,zniknąłeś nam z oczu lecz nigdy z serc naszych,śpij w
wiecznym pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Pozostała po Tobie pamięć a wraz z nią piękne wspomienia,już nie
usłyszę twojego głosu,już nie zobaczę Ciebie Synku .Do spotkania
Aniółku.....
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Łaska Pana Naszego,Jego Miłość i Dobroć,niech będą Światłem Twojej
Drogi.Bądź tam szczęśliwy(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice
dziś 18 ten dzień utkwił Mi w pamięci,Nigdy nie zapomnę tej chwili
pożegnania się z Tobą Aniołku....ODESZŁEŚ do lepszego życia,bądż
szczęśliwy u boku Pana,śpij w pokoju SZYMECZKU...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymeczku nie masz pojęcia jak bardzo tęsknimy za Tobą,Jak bardzo bym
chciała przytulić Cię choć przez malutką sekundę,ale wiem że jest to
niemożliwe..Śpij w pokoju i do zobaczenia mój Aniołku...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymulku,Twoje życie płynęło jak muzyka,lecz piękno zawsze zbyt krótko
trwa,skończyłeś koncert a nie słychać braw,bo w bólu zastygły złożone
dłonie.Tęsknię za Wami moje kochane Aniołki:(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.