Chociaż,Syneczku jesteś już w niebie,to i tak codziennie czujemy opiekę od
Ciebie.Odpoczywaj skarbie w pokoju...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymulku,za szybko przyszła jesień....i Ciebie zabrakło za
szybko...Zapewniamy o swojej pamięci.Śpij w pokoju kochany Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Życie jest jak płomień palący się w świecy: zostanie zdmuchnięty lub
dotrwa do końca,lecz zgaśnie na pewno...odpoczywaj Aniołku.
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Pielęgnujemy pamięć o zmarłych,w naszych sercach przez całe życie a nie
tylko przez krótką chwilę,zanim zdążą wypalić się znicze.Oni radują
się naszą pamięcią,są też wdzięczne za nasze modlitwy.<*>
Zgłoś SPAM
Rodzice
W tym świątecznym dniu,dniu zadumy zapalam Ci światełko,naszą cichą
modlitwę i ślę do samego nieba.Bądż synku szczęśliwy u boku Pana...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
Swiec Panie nad Jego dusza...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymeczku,zapalam Ci światrełko wieczornym wspomieniem,niech Cię
otuli,ukołysze i czuwa nad Twoim snem nasz Aniołku kochany.Śpij w pokoju...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Tylko wspomnienia krzyczą,odległe jak jeden dzień...pamiętamy.Najjaśniejsze
światełko ozdobione pamięcią i modlitwą dla Ciebie Aniołku,śpij w
pokoju:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymeczku idż w stronę Światła tam znajdziesz prawdziwą miłość.Bądż
szczęśliwy Synku..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymku wierzymy że jesteś szczęśliwy z tymi co odeszli przed Tobą,wierzę
że spotkaliście się już wszyscy w Niebie ze sobą.Modlitwa,pamięć i
światełko na dziś dla Ciebie Kochanie,spij w pokoju:(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.