"Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem.." My
pamiętamy i ta pamięć pozostanie [*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie .Odpoczywaj w spokoju ....Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Stoję w oknie patrząc w dal, dni minionych tak mi zal, odpłynęły we śnie
jak cienie.....a pozostało tylko piękne wspomnienie ....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mamaSebastiana D.
Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze, bo tak długo człowiek żyje
jak długo o nim się pamięta.
Zgłoś SPAM
Mama aniołka Fabianka
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
Modlitwa i światełko pamięci
...........(
..........))
.........( ,)
.......[][♥][]
***************************
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba..:*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czym jest życie? Jednym westchnieniem,krótką chwilą,ścieżką której
koniec prędzej widać niż się spodziewamy,tak kruche,tak nietrwałe.Kończy
się i nic po sobie nie zostawia,tylko łzy bliskich... :(
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
"My nie umieramy nigdy (...) Umiera tylko czas. Przeklęty czas (...) Kiedy
kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak
deszcz lub wiatr."
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Są rany, których nie zagoi nawet czas.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli, Wspomnienia nie pozwalają
nigdy zapomnieć. Pokój Twojej Duszy. Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij
spokojnie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Poczekamy na ziemi, Wy w niebie, nie wiemy jak długa nasza droga do Was, po
kolorowej tęczy przyjdziemy, wiemy, że będziecie czekali...to co los nam
odebrał zaczniemy od nowa...
Zgłoś SPAM
Jola
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z DAREM MODLITWY (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy mogły wskrzeszać- dzisiaj MARIUSZKU
byłbyś z nami.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
....Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech
zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak
niewiele...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.