„Bóg widzi śmieć inaczej niż my. My widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako
bramę”
Walter Flex
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Człowiek umiera naprawdę dopiero wtedy kiedy wszyscy o nim zapomną.Wy Kochani
ciągle żyjecie w naszych sercach i pamięci i żyć będziesz
zawsze.Światełko i modlitwę zostawiam
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy spotkamy się znów....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy o Was nasze ANIOŁKI (**)(**)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze
Aniołki Ukochane.(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć [*]
Zgłoś SPAM
Mama Mariuszka K
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Moja Pamięć, Modlitwa i Światełko [*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Czemu nie możemy dzielić się z Wami każdym oddechem, każdym kęsem chleba,
każdą radością i każdą boleścią i tylko nam wiecznie tęsknić
trzeba?????
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zazdrościmy naszym myślom, bo jedynie one mogą, gdy tylko zechcą być tak
blisko Was....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba
kręgu, bo kiedyś gdy skończy się świat razem spotkamy się wśród jasnych
nieba łąk.Światełko i modlitwa dla Ciebie..
Zgłoś SPAM
Jola Sz
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą...
Są rany, które się nigdy nie zabliźnią...
Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...
Modlitwa I Światełko Pamięci .....[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Są ludzie i zdarzenia, których się nie zapomina.
Zgłoś SPAM
Jola ,mama Emilka Lewandowskiego
"Rozłąka jest naszym losem. Spotkanie naszą nadzieją."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.