Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

MARIUSZ SZOSTEK


* 15.07.1965

 

+ 17.09.1993

Miejsce pochówku: Bytom/ Pruszcz Gdański

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (48)
Licznik odwiedzin strony
248154
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
Tak szybko odeszliście, a tak wiele mieliście przed sobą... To nie do zrozumienia i nie do udźwignięcia dla tych, co po Was płaczą...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Pokój Ci wieczny w cichej krainie.Gdzie ból nie sięga i łza nie płynie.Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci Wieczny [*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Niech Twój świat... będzie pełen szczęścia i miłości... śpij spokojnie [*].
Zgłoś SPAM
Jola
Zabłysłeś jak słońce jak promienie złote, odszedłeś by zostawić ból,łzy i tęsknotę... [*][*][*][*][*] Modlitwa i światełko Pamięci Niech Bóg swoją miłością otoczy Cię na wieki[*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"(
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć.:"( ♥
Zgłoś SPAM
HALINA
PAMIĘTAM O TOBIE MARIUSZU...(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za Wami...Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Malutki płomyk świeci na niebie, maluje wzory na ciemnym tle, a nasze serca tak tęsknią do Was.....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Nie ma życia, które rodzi się bez bólu i miłości nie ma, która łez nie doznała. Jest nadzieja, co ostatnia w nas umiera,
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1212   1213   1214   ...   1335   1336    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jola
15.02.2012