Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

MARIUSZ SZOSTEK


* 15.07.1965

 

+ 17.09.1993

Miejsce pochówku: Bytom/ Pruszcz Gdański

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (48)
Licznik odwiedzin strony
248164
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kim Byłeś ...wie tylko Bóg i ten kto Cię stracił...dla świata Byłeś tylko cząstką, dla rodziny całym światem...znicz i modlitwę zostawiamy w darze....
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Miłość i pamięć nigdy nie ustaje...(*) ...śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem, cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek :*:*!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Trudno jest powiedzieć - żegnaj na zawsze komuś najbliższemu"
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł być zbawiony..[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
'' Tęsknota jest tym czego nie da się ugasić. Tak jak wiary, nadziei i miłości nie da się nasycić ...''
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Oni nie odeszli...Oni czekają na Nas w Niebie...[*] ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Ci, co odchodzą, wciąż z nami są patrzą z miłością na nasze dni czasami śmieją się przez łzy."
Zgłoś SPAM
Jola
Z nadzieją w sercach czekamy, że kiedyś na pewno się spotkamy.... Modlitwa i światełko Pamięci (*)(*)(*) (*)(*)Pokój Twej Duszy(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy gasną płomienie ludzkich serc, gdy po jasnym dniu ciemność nastaje, my już wiemy że przeminął czas radości, a szczęścia serce nie zazna [*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie zmniejszy .. Odeszliście..Została bezradność, smutna codzienność bez celu i czekanie,by kiedyś znów być razem..:"(*
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Spadła kropla łzy do środka, nietypowo , bo na serce, a gdy ono ją poczuło, zapłakało jeszcze więcej...pamiętamy, choć znowu ciężko w naszym życiu....Bądżcie szczęśliwi Kochani....
Zgłoś SPAM
mama Emilka
"Gdzieś na szczycie góry,wszyscy razem spotkamy się................"
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak ..."
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Sobotnie światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1211   1212   1213   ...   1335   1336    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jola
15.02.2012