Ujrzeć świat w ziarenku piasku i niebo w polnym kwiecie, zamknąć w swojej
dłoni nieskończoność, a wieczność w jednej godzinie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Co dzień znicz cichutko płonie Lekkim wiatrem kołysany Obok kwiaty świeże
Wiesz od kogo Aniołku ode mnie od twojej Mamy(*)
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Póki żyjemy i śnimy w naszych sercach Was chronimy....wspomnienia nie
pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę,lecz wciąż jest w
nas smutek i tęsknota...
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Umrzeć,to zbyt mały powód, żeby przestać kochać...Światełko i modlitwa
dla Ciebie.Odpoczywaj......
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Szczęścia naszego Byliście przyczyną...Odeszliście i nasz raj nagle
zaginął, w piekle życia zostaliśmy sami...samotność, smutek i żal
boli....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Smutne jest niebo bez słonca, Bez słońca smutny jest ptak, Smutne jest życie
człowieka, Gdy bliskich osób mu brak [*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
♥
Zgłoś SPAM
Halina
śpij Aniołku...[*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Prawdziwa miłość jest chyba samą tęsknotą i pragnieniem.Anna Kamieńska .
Moje światełko pamięci dla Ciebie Mariuszu
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
…♥ Światełko i modlitwa dla Ciebie za wczoraj i na dziś Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
HALINA
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
☻..☻..☻PAMIĘTAM.☻..☻..☻
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w Naszym Sercu.Będą tam żyć -
dopóki ono będzie bić...(*)
Zgłoś SPAM
Jola
Nieustające swiatełko pamięci,niech ci świeci.
Zapalam znicz,zostawiam modlitwę...... [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.