do końca naszych dni na zawsze w naszych sercach i głowach..(Przepraszam za
niecodzienne dodawanie komentarzy mama w szpitalu w miarę możliwości bedę
dodawała)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Pochylam głowę i zostawiam
swoją Modlitwę i Pamięć dla Ciebie[*]
(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Udręczone nasze serca, dobra i tkliwa noc aksamitnym otula
płaszczem...delikatnie i czule w słabego ciała udręce, nieodłączny i
wierny lęk po policzku głaszcze...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Można oczy zamknąć na rzeczywistość ale nie na wspomnienia (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie..."-Światełko dla Was aniołki nasze kochane
!..:*:*
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
zostawiam modlitwę , pamięć i zapalone światełko
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Kochać, a potem stracić, to tak jakby kupić szczęście a łzami zapłacić
..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć..Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj w
pokoju.....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Ci których kochamy, nie umierają nigdy...Bo miłość to
nieśmiertelność....[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Nieustające światełko pamięci.Niech zawsze Ci płonie. Spoczywajcie w
pokoju,a światło niech zawsze będzie z Toba.Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dla nas świat bez Was się kończy i my tego nie zmienimy, nie zmienimy choć
tęsknimy, tęsknimy za Wami bo Was kochamy....gdybyście mogli
wrócić...bądżcie przy nas ....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Halina
W sercu, pamięci pozostaniesz...[*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Szczęście w życiu nie polega na tym, żeby być kochanym. Największym
szczęściem jest kochać. Sigrid Undset...
Zgłoś SPAM
Jola
Umrzeć,to zbyt mały powód,
żeby przestać kochać...
Światełko i modlitwa dla Ciebie.
Odpoczywaj w Pokoju......
[*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Choć prawda jest taka Że dla Nich na zawsze Stanęły słoneczne zegary To
ciągle są obok By w tym co robimy dodawać nam siły i wiary(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za
Wami...Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Jola
NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ
A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWOJE SERCE.
ZOSTAWIAM MODLITWĘ.....
[*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Paulo Coelho napisał: prawdziwa miłość przetrwa każdą rozłąkę.
Światełko pamięci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.