*°•♥•°* Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie
Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie , a światłość wiekuista niechaj Im
świeci, niech odpoczywają w pokoju.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
miłosierdzia bożego dla Twojej duszy Krzysiu
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
PAMIĘTACIEJ O TYM ŻE, CI KTÓRZY WAS KOCHAJĄ WCIĄŻ MYŚLĄ O WAS Z
TESKNOTĄ SERC ♨️ ❤️ ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy Na wieki Pamiętamo Was kochani.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama
Brakuje mi rozmów z Wami, o wszystkim i o niczym...nawet kłótni
czasami...brakuje mi tamtych chwil...gdy Byliście ze mną wszystko wokół się
śmiało, odkąd Was nie ma wszystko posmutniało...
Zgłoś SPAM
Mama
Cicho płaczę, oczy gasną, uśmiech znikł...nic już nie będzie tak samo,
nie mogę sprawić, żebyście wrócili Najdrożsi Moi...na dobranoc Krzyniu, na
dobranoc Jacku, Chłopaki Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Gdy w deszczu łez czuję wielki ból i cierpienie,przytulam do serca piękne
wspomnienie; ___ Światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Przestały bić najlepsze z serc, tak kochające życie i ludzi. Żadna Was
krzywda już nie dotknie i żadna łza Was nie obudzi... Światełko dla
WAS.♨️ ❤️ ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Jesteście wśród nas, tuż obok nas, chociaż w takiej niemej ciszy, za mgłą
smutku i tęsknoty, niewidzialni, a tak bezgranicznie obecni....Ukochani
Zgłoś SPAM
Mama
Niech Wam Najdrożsi drzewa szumią wiersze, a wiatr leciutko do snu kołysze,
potęgą uczuć wzlatujcie w przestrzeń i odpoczywajcie wtuleni w ciszę....na
dobranoc Chłopaki Ukochane
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.