Matko łaski Bożej módl się za nami i naszymi kochanymi zmarłymi.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Smutek znaczy mi drogę drogowskazem.. pustka i łza. Pogodzić się z tym nie
mogę, że Bóg tak chciał.Dla Ciebie Krzysiu i Twego Taty (¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ Odeszli od nas,lecz ciągle są tu z
nami.Ogrzejmy więc nasze Serca ciepłymi wspomnieniami Zostawiam światełka
pamięci i codzienną modlitwę.Pamiętam
kochani.❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama
Myślę o Was, modlę się, wypowiadam Wasze imiona jak zawsze,
zwyczajnie...żadna nic nie została zerwana...nie widzę Was, ale wiem, że
czekacie bardzo blisko, tuż, tuż...
Zgłoś SPAM
Mama
Nie ma mnie przy Was Najdrożsi...nie mogę dbać o Was tak jak bym
chciała...wszystko jest nie tak...wszystko kojarzy się z Wami lub tym co
powinnam mieć teraz...pozostały wspomnienia i tęsknota
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Pamiec i smutek ida w parze i dlatego jestesmy serce z wami
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
DLACZEGO SZCZĘŚCIE UCIEKA, GDY ZDAJE SIĘ BLISKO BYĆ. A MY MUSIMY NADAL W
TĘSKNOCIE ŻYĆ.PAMIĘTAM O WAS; KRZYSIU I JACKU. (¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Teraz jesteś powietrzem, promykiem słońca na niebie, wolnością
bezgraniczną, świadomością już czystą. I tylko nam smutek, tęsknota w
sercu pozostała.Zostawiam swiatełko i modlitwę.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama
Pamięć moja świeci Wam jak złota łuna, która między światami określa
granicę, a blask światełek niesie wspomnienie i zadumę...ważny jest każdy
pamięci płomyczek....kocham i tęsknię Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama
Zapalam Wam Kochani światełko...wieczornym wspomnieniem ślę księżycową,
srebrną mgłę, niech Was otuli, ukołysze i czuwa nad Waszym snem....na
dobranoc Krzyniu, na dobranoc Jacku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.