Światełko Pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty.
♨️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
Mama
Życie to chwile jak mgła ulotne...bezpowrotnie znikają, jak ślady na piasku
się zacierają...miłość i tęsknota nie pozwolą zapomnieć o Moich
Ukochanych Aniołkach
Zgłoś SPAM
Mama
Cisza wdziera się przez drzwi, łzy płyną po policzkach i odrobina nadziei,
ze się kiedyś spotkamy, a na pocieszenie motyl z przesłaniem by w coś
wierzyć i do końca nie zwariować..tak bardzo Was kocham
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
((*)) Światełko mojej pamięci dla Twojego taty
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
¨✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ Ta śmierć się zowie - smutkiem
nieskończonym,
Ta śmierć się zowie - szczęściem utraconym ¨✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało.
____ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿..Na niedzielę 4-tego czerwca .۰̮̑✿۰۰̮̑✿.
Światełko Pamięci ۰̮̑✿. dla Ciebie..Odpoczywaj w Pokoju.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia o Was to darmowe , wieczne i bezcenne skarby, które podążają z
nami przez całe życie... R.I.P.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Tyle soli, goryczy w tak niewielkiej łezce. Kiedy głębiej w nią zajrzysz
zobaczysz zbolałe serce. Pamięć o WAS, Krzysiu i Jacku zawsze będzie żywa.
╠♨️ ╣
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♥ ❤️♥ „Daj Panie duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech
odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał,
opłakuje Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.”♥ ❤️ ♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Krzysia i Jego Taty, zapalam smutne światełko na niedzielę. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Wszystko ma sens i choć trudno zrozumieć mi cierpienie, muszę przyjąć,
wyszeptać- do zobaczenia...do zobaczenia Kochani, będę cierpliwie czekała...
Zgłoś SPAM
Mama
Chcę Was przytulić, w Wasze ramiona się wtulić...szeptać Wam do ucha, a
Wasze serduszka niech słuchają i czują jak me serce mocno bije dla Was...i
krzyczy jak tęsknię, i kocham Chłopaki Ukochane
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
Kochamy tych co odeszli bo oni sa uparcie z nami i tak chcemy Krzysiu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.