Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
656413
Zapalone ponad rok temu
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
Mama
Życie to chwile jak mgła ulotne...bezpowrotnie znikają, jak ślady na piasku się zacierają...miłość i tęsknota nie pozwolą zapomnieć o Moich Ukochanych Aniołkach
Zgłoś SPAM
Mama
Cisza wdziera się przez drzwi, łzy płyną po policzkach i odrobina nadziei, ze się kiedyś spotkamy, a na pocieszenie motyl z przesłaniem by w coś wierzyć i do końca nie zwariować..tak bardzo Was kocham
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
((*)) Światełko mojej pamięci dla Twojego taty
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ¨✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ Ta śmierć się zowie - smutkiem nieskończonym, Ta śmierć się zowie - szczęściem utraconym ¨✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało. ____ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿..Na niedzielę 4-tego czerwca .۰̮̑✿۰۰̮̑✿. Światełko Pamięci ۰̮̑✿. dla Ciebie..Odpoczywaj w Pokoju.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia o Was to darmowe , wieczne i bezcenne skarby, które podążają z nami przez całe życie... R.I.P.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Tyle soli, goryczy w tak niewielkiej łezce. Kiedy głębiej w nią zajrzysz zobaczysz zbolałe serce. Pamięć o WAS, Krzysiu i Jacku zawsze będzie żywa. ╠♨️ ╣
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♥ ❤️♥ „Daj Panie duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał, opłakuje Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.”♥ ❤️ ♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Krzysia i Jego Taty, zapalam smutne światełko na niedzielę. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Wszystko ma sens i choć trudno zrozumieć mi cierpienie, muszę przyjąć, wyszeptać- do zobaczenia...do zobaczenia Kochani, będę cierpliwie czekała...
Zgłoś SPAM
Mama
Chcę Was przytulić, w Wasze ramiona się wtulić...szeptać Wam do ucha, a Wasze serduszka niech słuchają i czują jak me serce mocno bije dla Was...i krzyczy jak tęsknię, i kocham Chłopaki Ukochane
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
Kochamy tych co odeszli bo oni sa uparcie z nami i tak chcemy Krzysiu
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   672   673   674   ...   3902   3903    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010