☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
WSZYSTKO PRZEMIJA, JAK SEN...W SERCU POZOSTAJE TĘSKNOTA, ŻAL I
WSPOMNIENIA...(*) PŁOMYK NIEUSTANNEJ PAMIĘCI ♥ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Chwile pamieci to nasze całe przezywanie tego czasu jaki nam pozostaje do
spotkania z wami
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zabłysnąłeś jak słońce jak promienie złote. Odszedłeś zostawiłeś
ból, łzy i tęsknotę. Jaśniutkie Światełko Pamięci dla WAS..☆♨️ ☆
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♥❤️♥ Są w życiu chwile Które na zawsze w pamięci pozostają I choć
czas mija One nie mijają , I są osoby, które raz poznane Bywają w życiu
niezapomniane.Zostawiam światełko i modlitwę. ♥❤️♥
Zgłoś SPAM
Mama
Tęsknię tak bardzo Kochani...żal, bezsilność, smutek...kocham, bo kochać
to znaczy pamiętać, w pamięci odnajdywać Was...
Zgłoś SPAM
Mama
Nic nie sprawi, że Wrócicie lub, że ból mój ustanie...patrzę w niebo,
gwiazdy uśmiechają się do mnie... bo przecież gdzieś tam Jesteście
Najdrożsi...tulę Was na dobranoc Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ Nie
szumcie nam drzewa, bo my się uśpili, tylko swej rodzinie smutek żeśmy
zostawili ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
❤️♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️.......Światełka dla Ciebie i
Twojego taty❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
⭐*•..__..•*⭐ Wieczorny Promyczek Pamięci ⭐*•..__..•*⭐ dla
Krzysia i Jacka
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko niedzielne otulone smutkiem i moją pamięcią zapalam Tobie WAM,
Krzysiu i Jacku.. (¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci na niedzielę dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ To nie był czas,to nie była pora." Żal nasz bezmierny,cicha
łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy."Zapalam
najjaśniejsze światełko wiecznej pamięci dla Was kochani.♨❤️♨
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.