❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj,na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Zagubieni, pod gwiazdami grzejemy ręce, w tęsknocie żyjemy, wśród
szeptanych krucho skarg...dzień do dnia dodajemy...czekamy na spotkanie Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Nic nie zgasi płomienia, który ciągle świeci w moim sercu...kiedyś ten
płomień przyniosę do Was Najdrożsi...chciałam Was chronić, ustrzec od
zła, w obliczu śmierci stanęłam bezradna...na dobranoc
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️⭐♨️❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało.
____ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI
TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Im dłużej tym ciężej i tak niewyobrażalnie pusto i smutno w tym życiu bez
Ciebie..°•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•° Światełko najjaśniejsze WAM
zapalam..Odpoczywajcie w pokoju. ♨️♡♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️*❤️ Światło nadziei, które płonie Ukoić może to rozstanie, I
wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam
światełko pamięci i codzienną modlitwę.Krzysiu i P.Jacku ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Te wszystkie chwile spędzone z Wami, każde spojrzenie, każdy dotyk, każde
słowo...teraz to wszystko wraca we wspomnieniach, w myślach.....zapisane w
sercu...tęsknota serce rwie Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Ból i żal we mnie tkwi, a w sercu i w myślach nadal tylko Wy, zagłębiona w
smutku szukam sensu swego istnienia...bo moje życie tutaj bez Was Najdrożsi
nie ma żadnego znaczenia...na dobranoc Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️⭐♨️❤
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✿❤️✿...PAMIĘTAM…✿❤️✿
☀️ I Światełko do Nieba Wam ślę ☀️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.