Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
656203
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by o Tobie przypominał nam tutaj,na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Zagubieni, pod gwiazdami grzejemy ręce, w tęsknocie żyjemy, wśród szeptanych krucho skarg...dzień do dnia dodajemy...czekamy na spotkanie Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Nic nie zgasi płomienia, który ciągle świeci w moim sercu...kiedyś ten płomień przyniosę do Was Najdrożsi...chciałam Was chronić, ustrzec od zła, w obliczu śmierci stanęłam bezradna...na dobranoc
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️⭐♨️❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało. ____ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Im dłużej tym ciężej i tak niewyobrażalnie pusto i smutno w tym życiu bez Ciebie..°•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•° Światełko najjaśniejsze WAM zapalam..Odpoczywajcie w pokoju. ♨️♡♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️*❤️ Światło nadziei, które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam światełko pamięci i codzienną modlitwę.Krzysiu i P.Jacku ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Te wszystkie chwile spędzone z Wami, każde spojrzenie, każdy dotyk, każde słowo...teraz to wszystko wraca we wspomnieniach, w myślach.....zapisane w sercu...tęsknota serce rwie Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Ból i żal we mnie tkwi, a w sercu i w myślach nadal tylko Wy, zagłębiona w smutku szukam sensu swego istnienia...bo moje życie tutaj bez Was Najdrożsi nie ma żadnego znaczenia...na dobranoc Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️⭐♨️❤
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✿❤️✿...PAMIĘTAM…✿❤️✿ ☀️ I Światełko do Nieba Wam ślę ☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Daiusza Kowalczyka
♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   665   666   667   ...   3901   3902    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010