..❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ .. Niedzielne światełko i modlitwa dla Ciebie
Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❄️♣❤️♣❄️ Przeszłości cienie wśród mogił się snują, w
powrotną drogę w zaświaty szykują, tysiące światełek im drogę oświeca,
w gorących modlitwach Bogu poleca.Pamiętam kochani.❄️♣❤️♣❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
radosci Nieba
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Przez życie trzeba iść serdecznie, niosąc w otwartych dłoniach światło,
bo tylko tacy żyją wiecznie, którzy z miłością w sercach
gasną...tęsknię Kochani, tak bardzo, bardzo....
Zgłoś SPAM
Mama
Nic nie sprawi, że Wrócicie lub, że ból mój ustanie...patrzę w niebo,
gwiazdy uśmiechają się do mnie... bo przecież gdzieś tam Jesteście
Najdrożsi Moi...na dobranoc przytulasy Krzyniu i Jacku
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Serce Jezusa ,hojne dla wszystkich ,którzy Cię wzywają zmiłuj się nad nami
i nad Krzysiem i Jackiem
Zgłoś SPAM
babcia KaMILKA WISNIEWSKIEGO
co było nie wroci ale pamiec trwa i serce drga miłoscia
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Niech Tobie drzewa szumią wiersze, a wiatr leciutko do snu kołysze.Potęgą
uczuć wzlatuj w przestrzeń i odpoczywaj wtulony w ciszę. Pamięć o WAS
zawsze będzie żywa.. ╠♨️╣
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Krzysiu i Jacku ❀☆❀***¤ª“˜¨Sobotnio -
Niedzielne˜“ª¤..¤ª“˜ŚWATEŁKO PAMIĘCI ☀️ ❀☆❀
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Ból i samotność po stracie tak bliskiej osoby niech złagodzi prawda, ze
nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich ..." Krzysiu
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Ból i samotność po stracie tak bliskiej osoby niech złagodzi prawda, ze
nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich ..." panie Jacku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ ❀*
Wspomnieniem się tylko żyje. Uśmiecha się człowiek lub smuci. Lecz to co w
życiu minęło. Niestety już nigdy nie wróci.Pamiętam Kochani.
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ ❀*
Zgłoś SPAM
Mama
Każdy dzień różni się tylko datą...myśli, smutek, ból i tęsknota w
sercu zawsze taka sama...niech Bóg otacza Was nieskończoną miłością...a
światło niech Wam Kochani świeci...
Zgłoś SPAM
Mama
Dla Was bo Byliście kochani...dla Was bo Jesteście kochani...dla Was bo
umieliście kochać...ode mnie stąd - dla Was TAM - bo ciągle Was w sercu
mam...na dobranoc Najdrożsi Moi
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.