Czasem myśl wystarczy, aby obudzić wspomnienia...i choć są łzami skropione,
to są tak bliskie sercu...ღ``ŚWIATEŁKA ღ``MOJEJ PAMIĘCI [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Tych, Których się kocha, nie traci się nigdy. Tylko…, tak trudno Kochani
żyć dalej bez Was. ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ☀️ Światełko Pamięci
☀️ zapalam dla Ciebie ❤️ Krzysiu i dla Ciebie Jacku
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Przemijamy.Stare ustępuje miejsca nowemu w ten sposób świat posuwa się
naprzód.Ale pamiętam o tych,którzy odeszli bo ta pamięć daje im
nieśmiertelność.Jaśniuteńka,pełna smutku Lampeczka dla WAS.♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
radości Nieba , opieki boiżej dla Krzysia
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Nie ma już nic...tylko wspomnień cichy szept, zdeptanych uczuć stos, góra
pustych słów...i wieczna, cudowna pamięć...a to tak mało Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Szepczą wiatry wspomnienia o Was Najdrożsi...jeszcze powietrze przesycone
drżeniem, postacie Wasze nie blakną, miłością w sercu wyryte...tulę Was na
dobranoc Chłopaki
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Serce Jezusa ,przebłaganie za grzechy nasze, zmiłuj się nad nami i Krzysiem i
Jackiem
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Niech WAM drzewa szumią wiersze, a wiatr leciutko do snu kołysze.Potęgą
uczuć wzlatujcie w przestrzeń i odpoczywajcie wtuleni w ciszę... Światełka
blask jaśniutki mojej Lampeczki posyłam.✿ ❤ ✿
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️. Moja Pamięć i Światełko dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku
.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ .☘️ ☀️ ☘️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️☀❤️Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi Są słowa,
które zawsze wywołać będą morza łez.I są takie osoby na myśl,o których
zawsze zasypie nas lawina wspomnień.Kochani.❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Wszystko co mam dziś to miłość do Was Kochani, pamięć oczu Waszych, to
myśli o Was...wszystko co mam jest w sercu moim....Chłopaki Ukochane
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.