Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
656074
Zapalone ponad rok temu
Mama
Zapamiętam oczy Wasze, będę zawsze kochać je, nie zapomnę naszych dni, które szczęście dały mi...i tylko ta tęsknota za każdym promiennym uśmiechem, za Waszego głosu słodkim echem Najdrożsi Moi...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zawsze będziesz między nami - w pamięci i sercach pozostaniesz. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨ ❤️ ♨ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które będą towarzyszyć nam do końca naszego zycia.♨ ❤️ ♨
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Smutne są słowa, gdy giną bez końca.Smutne jest serce, gdy tęskni do WAS bez końca...Lampeczkę Pamięci zostawiam WAM w zadumie..♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Przestało bić najlepsze z serc, tak kochające życie i ludzi. Żadna Cię krzywda już nie dotknie i żadna łza Cię nie obudzi... Krzysiu _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Gosia
Jacku lampeczka imieninowa i moc buziaków, kocham i tęsknię niezmiennie
Zgłoś SPAM
Mama
Każda chwila z Wami zapisana w pamięci świetlistym obrazem...a teraz co??? tylko tęsknota za każdym Waszym uśmiechem, za Waszego głosu słodkim echem...
Zgłoś SPAM
Mama
Nie ma dnia żebym nie czekała, nie ma godziny żebym nie myślała, nie ma nocy żebym nie płakała, w moim sercu są głębokie rany, bo mi Was brakuje Chłopaki Ukochane...na dobranoc przytulam Was Najdrożsi
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Lipcowe już Światełko Pamięci. Waszej Pamięci, Krzysiu i Jacku ***☀❤️❤️☀☀❤️❤️☀☀❤️❤️☀***
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma nic gorszego, niż tęsknota za ukochaną osobą. ___ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niedzielne światełko z modlitwą o pokój Twej duszy już w kolejny miesiąc.Jestem,pamiętam
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Smutne światełko dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑♨❤️ Najlepszym pamiętnikiem jest serce,Ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci.Dziękuję za zapalenie zniczy dla mojego męża w czasie mojej nieobecnosci. ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
[..] jak na deszczu łza, tak cały ten świat nie znaczy nic. [..] Jaśniutkie światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu i twego Taty..♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   655   656   657   ...   3901   3902    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010