☀️` ŚWIATEŁKO` ☀️`❤️` PAMIĘCI`❤️` dla Krzysia i Jacka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W pamięci wciąż trwasz..ciepłym wspomnieniem wracasz..w tęsknoty łzach
,które płyną i w czasie, który przeminął. __ Pamięć i modlitwa dla
Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♡❤️♨W daleką podróż zabrał Was Bóg Jedną nadzieję nam
dając, Że kiedyś przekroczą też Niebios próg, Ci, którzy tutaj
zostali.Zostawiam światełka wiecznej pamięci i modlitwę
.♨❤️♡❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama
Niech moja miłość chroni Was przed tym, czego nie chcecie i uprosi dla Was
wszystko czego potrzebujecie...Bądźcie szczęśliwi Ukochani
Zgłoś SPAM
Mama
Ciągle żyję tym minionym i tym przyszłym dniem...układam w myślach
spotkanie...co Wam Najdrożsi powiem, jak przytulę, jak wezmę w swoje dłonie
Wasze ręce...buziaki na dobranoc Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ¨✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ Ta śmierć się
zowie - smutkiem nieskończonym,
Ta śmierć się zowie - szczęściem utraconym
¨✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
WSPOMNIENIE, to ostatnie co pozostanie, kiedy kogoś zabraknie...(*)...Nasza
pamięć i światełko dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Życie ma dla nas nie to czego pragniemy, tylko to, co nam przeznaczone...i tak
mijają lata bez Was, pośród szarości i smutku dni...Kochani, dzieli nas
tylko czas...Odpoczywajcie w spokoju nieba.(,)(,)
❤️❤️Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia.Bądźcie miłości wspomnieniem i smutku pocieszeniem.Bo w naszych
sercach,Wasze serca biją,Zawsze pamiętam❤️❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
wszystko przemija oprócz pamieci i uczuc serca
Zgłoś SPAM
Mama
Wieczność nie zamknęła przed nami bramy, przyjdzie chwila - gdy znów się
wszyscy spotkamy...światełko i modlitwa dla Was Chłopaki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️*❤️ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Cieszmy się chwilą...szczęście trwa tak krótko...cisza, telefon milczy tak
długo...spędzone z Wami chwile są jak niezapomniany sen Najdrożsi
Moi...dobranoc Krzyniu, dobranoc Jacku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.