♨❤️♨ Są pożegnania,na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa,które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl,o
których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.Pamiętam.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Za mało wspólnych dni, za mało pięknych chwil. Wszystkiego tak za mało,
tylko cierpienia tak za dużo. ❤ Jaśniutkie światełko dla WAS..♨️
♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Jesteście tak daleko, dalej niż mi się wydaje, nie czuję Waszego oddechu,
bicia serc...tęsknię...choć nie widzę Was, to Jesteście...w moim sercu,
myślach, wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
Mama
Przytulam Was Najdrożsi na dobranoc
Zgłoś SPAM
Mama
Przytul mnie życie, otul mgłą ciszy i pozwól płakać niech nikt nie
słyszy... Pozwól oczyścić duszę do dna ze smutnych wspomnień z całego
zła... Przytul mnie życie zatrzymaj czas pozwól odetchnąć...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
【☾●✽●☽】
Odeszliście do cichej krainy.
Do życia wśród niebieskich fal.
Odpocząć po krótkim życiu.
Bliskim pozostał smutek i żal.
♥▒.....【☾●✽●☽】 ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najgorszym uczuciem jest bezradność wobec cierpienia .. ♥ ..Światełko z
modlitwą dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
♨❤️♨☀️♨❤️♨ Miłosierny Panie, proszę Cię, abyś Jej duszy
dał miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.
Zostawiam swiatełka i modlitwę,pamiętam kochani
♨❤️♨☀️♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Śmierć zawsze nie na miejscu i zawsze nie w porę, za szybko, za rano, za
nagle... Dopada po pracy, przed kąpielą, po obiedzie... przychodzi w czwartek
, a przecież mogłaby w czwartek.. zostawia ból...
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wiśniewskiego
Spoczywaj w pokoju,radości NIeba
Zgłoś SPAM
Mama
Smutek...łza na policzku, żal w sercu, puste miejsce przy stole....ogrom
miłości i tęsknota...dla moich Ukochanych Chłopaków
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.