"Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać, ale Miłość Moja nie
odstąpi od Ciebie..." Iz 54,10
Krzysiu, Jacku, Światełko ☀️ Pamięci ❤️ na dziś
♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ♨️*♨️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Krzysia i Jego Taty,światełko pamięci. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI TOBIE KRZYSIU I TWEMU TACIE POSYŁAM
..♨️ ❤ ♨️
Zgłoś SPAM
Mama
Pewnego dnia pojawia się smutek, nieproszony przez nikogo, oczy tracą swój
dawny blask, jak drzewa liście... KOGOŚ brak - puste miejsce przy stole, tak
szybko linia życia Waszego się przerwała
Zgłoś SPAM
Mama
Tylko wspomnienia mi pozostały kiedy Was Najdrożsi zabrakło...to tak
niewiele...nie mogę Was przytulić...żeby tak móc przeszłość
odwrócić...kocham i tęsknię okrutnie...na dobranoc Chłopaki
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
Modlitwa i Tysiące światełek i promieni słońca, niech świecą w Krainie
życia dla Ciebie bez końca.... ….ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣڿ ´
(¨`•♥•´¨)….ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ Zapalam światełka pamięci i
zostawiam modlitwę na trzy tygodnie.Jutro bardzo wcześnie wyjeżdżam do
sanatorium. Pozdrawiam serdecznie...Halina
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ę
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ♨️*♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
To właśnie gdy umarłeś odeszła nadzieja,to rzeką gorzkich łez spływa
pęknięte serce.Zostają po nich blizny, co nigdy się nie goją,choćby je i z
twarzy starły czyjeś troskliwe ręce. Moja Pamięć.♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wisniew skiego
Pokój Ci w Niebie na wieczność cała
Zgłoś SPAM
Mama
Szczęście, radość, uwielbienie- jedna chwila to rozprasza- tylko to co w
sercach płonie wiecznym jest- to pamięć i miłość nasza...dla Was
Aniołeczki Moje Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
Serduszka moje...podajcie dłonie...razem już bądżmy...choć tak oddzieleni
czujemy swoją bliskość...to nic nadejdzie nasz czas...wyrywa się serce, oczy
tęsknią, słowa więzną w gardle, ale Wy to wiecie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.