Wspomnienia to jedyne co pozostało... wspomnienia słów, co szczęście
dają... wspomnienia są piękne, bo nigdy nie gasną... wspomnienia są trwałe
i nigdy nie zasną...
Zgłoś SPAM
Mama
Życie straciło barwy i tylko sny dają czasem namiastkę tamtego szczęścia,
gdy Najdrożsi byliście tu ze mną...Odwiedzajcie mnie jak najczęściej.
Czekam na każdy sen, w którym znów Jesteście...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
Mama Roberta o Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜..... Światełko Pamięci
W płomieniu świecy westchnienie i łzy
W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni.
................................... ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ڿڰۣڿ ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Choć mija czas, smutek w sercu gości, bo odszedł ktoś tak kochany, kto
mógł dać jeszcze tyle szczęścia i miłości.. Światełko jaśniutkie
zostawiam WAM. Odpoczywajcie w pokoju... (¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Tam na dnie serca miłość została, szczera ,najlepsza, która wciąż żyje,
choć biegiem czasu już utulona, ciągle tak wiele tęsknoty kryje...
Zgłoś SPAM
Mama
Słowa nie wyrażą mojej tęsknoty, słowa są płaskie, tęsknota wyrasta
górami, zamyka się w zwierciadle wspomnień jak w stawie głębokim...Krzyniu,
Jacku na dobranoc Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czas wszystko zabiera bo zabrać jest w stanie,lecz nigdy nie zabierze tego co w
sercu zostanie. __ Światełko i modlitwa dla Was Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ڿڰۣڿ ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
MOJA PAMIĘĆ CHODZI KRĘTYMI ŚCIEŻKAMI...ALE ZAWSZE DO WAS TRAFI...KOCHANI **
Trzeba mieć nadzieję, że dni smutne, kiedyś w radość się zamienią...**
† * †**
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.