"Jesteś w mych myślach i snach,jesteś w mych marzeniach każdego
dnia.Widzę Cię wszędzie,w niebie i w gwiazdach,tak bardzo mi Ciebie
brak." Niedzielne światełko,pełne żalu od serca mego zapalam
•✿•♨️•✿
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Czasem brak jednej osoby sprawia że świat zdaje się być wyludniony
Światełko pamięci na niedzielę Krzysiu
❤️❤️❤️♨️♨️♨️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Krzysia i Jego Taty, ku
pamięci...♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Światełko Pamięci Krzysiek ♨️
Zgłoś SPAM
Mama
Gdzie patrzeć, by Was dostrzec, jak głośno krzyczeć, byście mnie
usłyszeli, jak żyć, żeby wytrzymać tęsknotę, ból i żal...Chłopaki
Ukochane....
Zgłoś SPAM
Mama
Tyle myśli, wspomnień o tym co było, czego nie ma, co się
skończyło...chcę pamiętać jak najwięcej, bo to tylko moje, pielęgnowane
jak diamenty...kocham i tęsknię tak bardzo Najdrożsi
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ڿڰۣڿ ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Zapalam smutne światełko dla Ciebie Krzysiu i dla Twojego Taty. ♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Jacku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Jest takie miejsce , którego nie zburzy żadna zamieć. Takie miejsce
szczególne to Miłość, Wspomnienie, Pamięć... R.I.P..
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ŻAL I TĘSKNOTA SERCE ME ŚCISKA...ROZPACZ I BÓL , ŁZY Z OCZU WYCISKA...TO CO
CZUJEMY W SŁOWACH SIĘ NIE MIEŚCI...O NASZYM BÓLU , NIE POWIEDZĄ ŻADNE
PIEŚNI...PAMIĘTAM ♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wisniew
Dobrym wspomnieniem pragnę wspierać Cię w drodze do wieczności
Zgłoś SPAM
Mama
Wasze życie, każdy dzień, okruchy zdarzeń i Wasz śmiech...zbieram i chowam
w kieszeni serca by ocalić, kochać, pamiętać...
Zgłoś SPAM
Mama
Puste miejsca przy stole, wieszak na którym nikt nie wiesza ubrania, ulubione
Wasze rzeczy, które czasami kupuję ze ściśniętym sercem...jest tak wiele i
wiele...i nieprzeżyte życie Najdrożsi Moi
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️❤️෴☀️෴❤️❤️
"Nie umiera ten,
kto trwa w sercach
i pamięci naszej" ❤️❤️
..ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.