Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Krzysztof Rzepecki


* 06.01.1986

 

+ 12.03.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz przy kościele Św.Katarzyny- Warszawa- Służew Ul.Fosa17

pokaż wszystkie
wpisy (259)
Licznik odwiedzin strony
657755
Zapalone dnia 01.06.2026
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️ Tak cicho spada kartka dnia,tak cicho z oczu płynie łza,tak cicho słońce w górze lśni w błękicie,tak cicho płyną wszystkie dni bez Ciebie. Pamiętam.❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
W Dniu Dziecka modlitwa i światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Modlitwa i światełko pamięci dla Ciebie Jacku
Zgłoś SPAM
Mama
Niech szczęście i dobroć będą z Tobą Synku, niech moja miłość otula Cię każdej chwili, kocham i tęsknię niezmiennie Skarbie Mój Jedyny, tyle teraz mogę w Dniu Dziecka....
Zgłoś SPAM
Mama
Przecież nie chcę tak wiele, tylko tyle- żebyście Byli na odległość ręki, na głębokość wzroku, ciepło Waszych dłoni, Wasz uśmiech wyłoniony w tłumie, tak potrzebny w noc bezsenną, kiedy gwiazdy płaczą
Zgłoś SPAM
Zapalone w maju
Mama Roberta i Wiesia
♨️••♨️ Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju, dobiwszy wreszcie do cichej przystani, odpoczywają w pokoju.. ♨️••♨️ ⭐ Światełko Pamięci dla Was kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐2
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
gdy zemski trud juz odszedł w ciń i nadszedł nowy wieczny dzień,dusza spokojem cicho śni, niech raodośc Nieba wiecznie brzmi
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych... Krzysiu, światełko na koniec maja... Pamiętam
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych... Jacku, światełko na koniec maja... Pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Cudowny czas,gdy byliście rozprysnął się na miliony wspomnień - tęsknimy,a ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc serce...Waszej pamięci Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ostatnie majowe światełko...Krzyniu,Jacku...dla Was
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Ostatni dzień maja a jutro Dzień Dziecka smutny bez Ciebie Aniołku.Jak boli serce matki, nie tak powinno być.Wysyłam światełka i modlitwy jak bukiety róż ,ciesz się radością nieba.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐♣⭐❤️ ŚWIATELKA NA NIEDZIELĘ ❤️ Uczmy się kochać bliskich. Bo może nie być ich jutro. Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje czasem tak krótko,Zostawiam modlitwę.Kochani.❤️⭐♣⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Tam gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie tęczy spotkamy się znów, pośród rajskich połonin, gdzie nie ma bólu i łez, spleciemy dłonie, przed siebie będziemy biec...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
A ja wciąż pamiętam Wasze wiecznie uśmiechnięte twarze...modlitwę i światełka zostawiam dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Patrzę na Wasze zdjęcia, które tak bardzo bolą...Odeszliście, takie były wyroki Boskie...ale gdy patrzę w głąb serca mego to Wy Najdrożsi tam jesteście...NA ZAWSZE...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   16   17   18   ...   3904   3905    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Małgorzata Rzepecka
22.03.2010