❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️ Tak cicho spada kartka
dnia,tak cicho z oczu płynie łza,tak cicho słońce w górze lśni w
błękicie,tak cicho płyną wszystkie dni bez Ciebie.
Pamiętam.❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
W Dniu Dziecka modlitwa i światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
Modlitwa i światełko pamięci dla Ciebie Jacku
Zgłoś SPAM
Mama
Niech szczęście i dobroć będą z Tobą Synku, niech moja miłość otula
Cię każdej chwili, kocham i tęsknię niezmiennie Skarbie Mój Jedyny, tyle
teraz mogę w Dniu Dziecka....
Zgłoś SPAM
Mama
Przecież nie chcę tak wiele, tylko tyle- żebyście Byli na odległość
ręki, na głębokość wzroku, ciepło Waszych dłoni, Wasz uśmiech wyłoniony
w tłumie, tak potrzebny w noc bezsenną, kiedy gwiazdy płaczą
Zgłoś SPAM
Zapalone w maju
Mama Roberta i Wiesia
♨️••♨️
Ciszą cmentarną ukołysani,
z dala od życia i znoju,
dobiwszy wreszcie do cichej przystani,
odpoczywają w pokoju.. ♨️••♨️
⭐ Światełko Pamięci dla Was kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐2
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
gdy zemski trud juz odszedł w ciń i nadszedł nowy wieczny dzień,dusza
spokojem cicho śni, niech raodośc Nieba wiecznie brzmi
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych... Krzysiu, światełko na koniec
maja... Pamiętam
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych... Jacku, światełko na koniec
maja... Pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Cudowny czas,gdy byliście rozprysnął się na miliony wspomnień - tęsknimy,a
ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc serce...Waszej pamięci
Krzysiu i Jacku.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ostatnie majowe światełko...Krzyniu,Jacku...dla Was
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Ostatni dzień maja a jutro Dzień Dziecka smutny bez Ciebie Aniołku.Jak boli
serce matki, nie tak powinno być.Wysyłam światełka i modlitwy jak bukiety
róż ,ciesz się radością nieba.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐♣⭐❤️ ŚWIATELKA NA NIEDZIELĘ ❤️ Uczmy się kochać
bliskich. Bo może nie być ich jutro. Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje
czasem tak krótko,Zostawiam modlitwę.Kochani.❤️⭐♣⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama
Tam gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy spotkamy się znów, pośród rajskich połonin, gdzie nie ma bólu i
łez, spleciemy dłonie, przed siebie będziemy biec...
Zgłoś SPAM
Ciocia Hania
A ja wciąż pamiętam Wasze wiecznie uśmiechnięte twarze...modlitwę i
światełka zostawiam dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Patrzę na Wasze zdjęcia, które tak bardzo bolą...Odeszliście, takie były
wyroki Boskie...ale gdy patrzę w głąb serca mego to Wy Najdrożsi tam
jesteście...NA ZAWSZE...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.