°)(♥)(°) Nie ma chwil,których nie warto pamiętać(°)(♥)(°) nie ma dni,
których nie warto wspominać(°)(♥)(°) ,nie ma ludzi, których nie warto
kochać.(°)(♥)(°)Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamiętamy...i tęsknimy o Sercach nam Bliskim, pamiętamy, że Był Ktoś , kto
był dla nas wszystkim...wspomnień obraz i czar....Mikołajkowe światełko
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Chwila zadumy w sercu pozostanie i myśli co przepełnione są goryczą...
Znicze płonąc, czuwają przy Was jak stróże, a nad nami...Wy,nasze Anioły,
co są na górze....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Mikołajkowe światełko do nieba(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mikolajkowe .... swiatelka .... dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥ Dzień Świętego Mikołaja ♥♥♥ .•*´¯`✿
♥ Światełko i modlitwę zostawiamy...♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥♥♥♥
.•*´¯`✿ ♥ Aniołki ♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Śpij spokojnie Aniołeczku...wraz z Bliskimi...płomyczek...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Boże daj wiarę, że to wszystko ma sens, przekonaj, że tak ma być....tak
bardzo tęsknimy Aniołeczki Ukochane, tak nam smutno....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Zapalam światełka.Jasne światełko rozjaśnia mroki zapomnienia,o tych co
odeszli stąd,których już z nami nie ma.To dowód pamięci co tworzy schody z
ziemi do nieba.[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Przeszłość zachowana w pamięci,staje się częścią
teraźniejszości"-T.Kotarbiński. Najjasniejsze płomyki pamięci dla Was
Kochani na ten kolejny smutny dla nas dzień [*]
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕♥◕ GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU ◕♥◕ O NASZYCH BLISKICH
PAMIĘĆ SIĘ KRYJE ◕♥◕ I CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY ◕♥◕ TO
JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE ◕♥◕ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
◕♥◕
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kochani czy to prawda,że ponad chmurami zawsze świeci słońce,tyle byśmy
chcieli wiedzieć,czy jest Wam tam dobrze,czy jesteście tam szczęśliwi,moje
czwartkowe światełko dla Was do samego Nieba[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
..❤.❤.❤...Tęsknota jest tym, czego nie da się ugasić
...❤.❤.❤....Tak jak wiary, nadziei i miłości nie da się nasycić
...❤.❤.❤...Światełko i modlitwę zostawiamy ...❤.❤.❤...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥-Światełka dla was aniołeczki do Niedzieli...czuwajcie :*:* !
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Twoje życie dotarło do końca,światło zagasło ciemność,ciepło ostygło
chłód pustka i cisza wokoło.Pozostała pamięć po Tobie,wspomnienia w
wykutych literach milczenia na marmurowej płycie już nie usłysz
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko i modlitwa dla Was Kochani,tam do nowego domu,do domu w
wieczności...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w
sercach naszych na zawsze (°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy
(°)(♥)(°) Bądźcie szczęśliwi w raju (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśnieskiego
Kto żyje w sercach tych, którzy pozostają NIE UMIERA
இڿڰۣ`இڿڰۣ `இڿڰۣ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.