KuPamięci.pl

Krzysztof Jendrzejczak i nienarodzony aniołek


* 09.05.1980

 

+ 25.07.2009

Miejsce pochówku: Cmentarz północy Warszawa- Kwatera: W-VII-11 Rząd: 3, Grób: 24

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (52)
Licznik odwiedzin strony
139329
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zaschnięte łzy, myśli uśpione, smutek ukryty na dnie - lecz płomyk pamięci tlić się zawsze będzie, na zawsze pamiętamy #❤#❤#❤#❤#❤#
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Was Kochani (¯♥♥¯) ¯¯-:¦:-¯¯¯¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯) do samego Nieba
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Chcemy jeszcze raz cofnąć czas,przywrócić dawne słowa .Biec w ramiona tych dni, które są gdzieś w nas…aniołeczki kochane tysiące światełek <3 !! Za wszystkie dni ...!
Zgłoś SPAM
mama
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
.❤.❤.Bez Was tak pusto i oczom i ustom, śmiech schował się w kącie i śpi....Jesteście teraz daleko za wielką rzeką, rzeką rozpaczy naszej .❤.❤.❤.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Tylko smutek tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym wspomnień...((*))
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Czasem słów już brak, tylko modlitwa...
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Nie było mnie u Was przez kilka dni...przepraszam...czasem są jeszcze gorsze dni..sił brak...spóżnione światełko za ten szósty grudnia okrutny,Kruszynko...Mamunię-Siostrę przytulam mocno..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci i modlitwę zostawiam dla Was Kochani ... [*] ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Pamięć »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Modlitwa »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Dla Ciebie »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Aniołku »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Odpoczywaj »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊ Smutno »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆«
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Śpijcie i śnijcie anielskie sny.Otulam Was czule szalem pamięci i sercem szepczę swoje uczucia,trzymając paciorki w ręce,jasnym światełkiem wysyłam do nieba modlitwę ,o spokój Waszych duszyczek (♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Krzysiu, światełko na smutny początek tygodnia [*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Pokój Wam wieczny w cichej dolinie gdzie ból nie sięga i łza nie płynie.Gdzie tylko słychać głos serdeczny "Pokój Wam wieczny"(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odtwórzmy w pamięci te cudne dni, gdy Oni z nami przez życie szli....niech takie wspomnienie zawsze będzie z nami, by nigdy nie czuli, że są tam sami....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Tęsknota to najgorsza rzecz,z jej powodu umieramy codziennie,poniedziałkowe tęskne światełko dla Was Kochani ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀ ❀.❤. ❀❤ ❀.❤ ❀ ❀ Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w nas,nawet w szarych dniach,kiedy wszystko okrywa się smutkiem.❀ ❀.❤. ❀❤ ❀.❤ ❀ ❀ Światełko i modlitwę zostawiamy ❀ ❀.❤. ❀❤ ❀.❤ ❀ ❀
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Modliliśmy się dzisiaj za Wasze Duszyczki w Łagiewnikach w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Aniołeczki.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   309   310   311   ...   572   573    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anna Jendrzejczak
11.12.2012