Dzisiaj niebo jest brzydkie,jutro będzie takie samo.Zachmurzenie nie
znika odkąd Was nie ma.Słońce też wschodzi martwe,bo Wasze uśmiechy były
źródłem promieni,które rozpędzały chmury na niebie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w niebie...my odmykamy pamięci wrota....jak wygląda nasze
życie???? to jedna wielka tęsknota....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Moje smutne światełko dla Was Kochani na ten smutny i ciężki dla nas
grudzień ... [*] ...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W smutny grudniowy dzień Kochani....
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -To nie był Czas to nie była Pora ...aniołeczki
Światełko dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie, jego
życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość."
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Niech grudniowe płatki śniegu Twym uśmiechem się zaperlą,niczym gwiazdy.
Niech się skrzypce świerków stroją,Niech wiatr będzie ciepłym Twym
oddechem, Niech pustynię nadziei słone deszcze łez napoją.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ...Aniołeczki kochane tak bardzo Was kochamy...♥!
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Krzysiu światełko pamięci na dzisiaj po mojej długiej nieobecności i
serdeczne podziękowania dla Twojej Siostry za pamięć o Bartusiu ... [*][*][*]
....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥ .•*´¯`✿ ♥ Wszyscy Ci których dotknie Miłość,stają się
nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥♥♥
.•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście cały czas w naszych myślach, Będziecie na zawsze w naszych sercach
❤#❤#❤ * ❤#❤#❤ * ❤#❤#❤ światełko za dwa dni
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Choć prawda jest taka,że dla Nich na zawsze stanęły słoneczne zegary.to
ciągle są obok by w tym co robimy dodawać na siły i wiary(*)
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥♥♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥♥♥ Światełka za wszystkie Dni ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕ Tęsknimy
◕◕═════♣♣═════◕◕ za Wami
◕◕═════♣♣═════◕◕ Aniołki
◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Oni Cię kochali od dziecięcych lat, Oni Ci ufali chociaż wątpił
świat.Strzeż Ich dobry Jezu jak własności swej i w opiece czułej Ich
Duszyczki miej.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak Ten, co nie chce swym odejściem
smucić,
jak Ten, co wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią
wrócić."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.