Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ KAZIMIERZ JANNASZ ♥


* 05.11.1914

 

+ 14.09.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Wolski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (10)
Licznik odwiedzin strony
566023
Zapalone ponad rok temu
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
córcia
Kochany tato,byłeś,jesteś i zawsze będziesz...w mym życiu i w moim sercu...♥♥ Pewnie wiesz,jak bardzo mi Ciebie...brak. Pozostały wspomnienia i żal...że już nie ma Ciebie wśród nas. Śpij spokojnie♥♥
Zgłoś SPAM
milena
... niech dobry anioł strzeże Pańskiego spokoju...
Zgłoś SPAM
Lusia
Ofiaruję modlitwę i śliczne lampeczki...spokojny odpoczynek na zawsze...
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU - PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochać i potem szybko utracić,to jak by kupić szczęście i łzami za nie zapłacić.Ślę światełko pamięci do p.Kazimierza.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
W szyby deszcz stuka deszcz smutny zimowy Potęguje milczenie onieśmiela rozmowy... W każdej kropli wspomnienie jakiś lęk zaklęty, w kroplach deszczu, w łzach moich cały świat zamknięty..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥-Aniołeczki-♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA PANA P.KAZIMIERZU...;Na zawsze w naszych sercach;
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełka do nieba na dziś i za dni nie obecności(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wiosna wróci, maj powróci, znów zakwitną pąki róż....tylko Wasze dni spędzone tu na ziemi nie powrócą już....Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
A.O
Tam w niebieskiej krainie, gdzie mieszka dusza Twa..Nie znajdzie się ani jedna łza. Ktokolwiek zasmucony, jest w swoim życiu tu,ten będzie pocieszony, w swoim wiecznym śnie.۩۩ Lampeczka pamięci ۩۩
Zgłoś SPAM
ku pamięci
...Bez Ciebie świat to dzień bez słońca, gdy wieje chłodny wiatr i liście strąca. Bez Ciebie świat nie jest muzyką, to cichy pusty takt... Droga do donikąd... ŚWIATEŁKO NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI...♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Żal i smutek zostawiliście po sobie ale i w pamięci miliony uśmiechów, wspomnień i radość że byliście.Światełka pamięci dla Pana,drogi Panie Kazimierzu ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kiedyś wszyscy spotkamy się po drugiej stronie.. i bedziemy sie radować. Światełko pamięci dla Pana, Panie Kazimierzu [*]
Zgłoś SPAM
HALINKA
TATKU, DZISIAJ DZIEŃ BABCI. ZA TWOJĄ MAMĘ, A MOJĄ BABCIĘ KATARZYNĘ, W TYM DNIU, MODLĘ SIĘ GORĄCO I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WYSYŁAM DO NIEBA...❤⋱⋱❤⋱⋱BABCIU BĄDZ SZCZĘŚLIWA...ZASŁUŻYŁAŚ NA TO...❤⋱⋱❤⋱⋱
Zgłoś SPAM
HALINKA
⋱⋱ڿڰۣڿ ❀ ❤ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...ڿڰۣڿ ❀ ❤⋱⋱ ŚPIJ SPOKOJNIE TATUNIU KOCHANY...❤⋱⋱
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany, które się nigdy nie zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ... (°)(♥)(°)... NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°)... MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE(°)(♥)(°)...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Lusia
Pamiętamy Panie Kazimierzu...MODLITWA...ŚWIATEŁKO...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2509   2510   2511   ...   3045   3046    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
17.09.2012