"Smutne jest życie bez celu. Tym więcej cierpi tajemnic.. Gdy spośród
srebrzystych wielu gwiazd swojej się szuka daremnie..." ♥ ♥ ♥
Pamiętam...♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
córcia
*♥**♥I jeszcze chwila zadumy..i zamiast posiedzieć,pogadać z
Tobą..Zapalę Ci światełko i przy jego płomieniu będę modlić się o Twoje
szczęście,a serce moje ciągle w żalu..Tato kochany,Kazieczku mój*♥*
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
…Nic miłości nie pokona – trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić… Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć…
Zgłoś SPAM
Dorota - nieznajoma
P. Kaziu ((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Anioły uskrzydlają Ci Twoją podróż,
światełko
zaś oświetla Ci drogę (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Światełko i
modlitwę zostawiamy. (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █). Za wczoraj i dziś
(█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
❤ Wieczne szczęście daj Im Dobry Boże, nie pytaj dlaczego, Oni byli warci
tego ❤.❤.❤.❤.❤.❤
Zgłoś SPAM
A.O
Zamknąłeś swoją księgę życia, bo przyszedł wędrówki kres. Teraz w
Niebie przebywasz, a na ziemi tyle smutku jest..Łzy nie chcą wyschnąć, żal
nie kończy się...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Najsmutniejsze są oczy,w których zgasła już nadzieja....P.Kaziu!Moją
modlitwę ślę z płomykiem pamięci.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANIE KAZIMIERZU - PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
mama Janka
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Czwartkowe światełko do samego Nieba dla pana, Panie Kazimierzu [*]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W Twoim sercu żyją ludzie, którzy znaleźli tam swój dom. Zamieszkują go
nawet wtedy, gdy już dawno umarli..."Ci, których kochamy, nie umierają
nigdy, bo miłość to nieśmiertelność."
Zgłoś SPAM
zięć Janiny dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, DAJ PANIE DUSZY KAZIMIERZA WIECZNY ODPOCZYNEK, A ŚWIATŁOŚĆ TWOJA NIECH
ODBIJA SIĘ W JEGO OCZACH...."
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⊰♥⊱ NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI. ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⊰♥⊱ NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI. ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
córcia
Tatusiu,i dziadek Jan,on był ze mną przez 27 lat mojego życia.I chociaż był
dziadkiem "przyszywanym",to był naprawdę moim dziadkiem.Odszedł w
1976 r.zdążył być jeszcze na moim ślubie.ŚPIJ KOCHANY...
Zgłoś SPAM
córcia
Za Twojego tatę,dziadka Franciszka w Dniu Dziadka, zapalam światełko mojej
pamięci. Zmarłeś dziadku tak dawno, miałam 14 lat.Dziadku,pamiętam
zawsze..Wieczny,spokojny odpoczynek dla Ciebie..(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.